چشم جز حساسترین اجزای صورت است

تنها با نوشیدن آب کافی میتوانید پوست خود را هیدراته کرده و از ایجاد چروکهای زودرس جلوگیری کنید. غلظت بالای این کرم که ترکیبی از روغن آفتابگردان، سبوس برنج، کاملیای ژاپنی و روغن زیتون می باشد، موجب ایجاد یک سد قوی پوستی شده است که همچنین منجر به افزایش میزان رطوبت پوست نیز می گردد. کرم لیزر لورال با فرمولاسیون جدید، جایگزینی مناسب برای درمان های لیزری پرهزینه و دارای عوارض است.

قیمت کرم ضد چروک به عوامل مختلفی بستگی دارد، اولین مورد ویژگیها و امکاناتی است که محصول مورد نظر به شما میدهد، برای مثال قیمت یک کرم ضد چروک با خاصیت فیلتر اشعههای مضر خورشید با قیمت یک کرم ضد چروک ساده متفاوت است، بنابراین در نظر داشته باشید که هر چه امکانات بیشتری بخواهید باید هزینهی بیشتری نیز بپردازید. این کرم رو می تونین به همه جای چشم بزنین، قابلیت آبرسانی بالا و درخشان کنندگی خیلی خوبی داره. این کرم یک اپلیکاتور مخروطی شکل برای ماساژ زیر چشم داره که به پخش و جذب کرم بیشتر کمک میکنه.

کرم روز Laser X3 لورال جایگزینی کم هزینه و موثر برای لیزر درمانی (CO2) پوست است. کرم روز رویتالیفت لیزر لورال یک مرطوب کننده و ضد پیری قدرتمند است که چین و چروک ها را از بین برده، پوست را دوباره متراکم می کند و رطوبت آن را افزایش می دهد. چین و چروک ها را از بین می برد: این کرم ۲ برابر بیشتر از سایر کرم های مراقبتی با آدنوزین فعال ضد پیری پوست متمرکز می شود.

چرا باید از این کرم استفاده کنیم؟ برای خرید این محصولات باید ویژگی پوستتان و سایر ترکیبات اساسی نظیر اسید هیالورونیک، سرامیدها و شیباتر را در نظر داشته باشید. با این اوصاف ترکیبات اندک و مشخصی وجود دارد که یک ضد چروک قوی باید دربرداشته باشد. سرامید NP که سابقا به آن سرامید 3 می گفتند اثر برتری روی ترمیم سد دفاعی پوست دارد. ویتامین C بیشترین اثر محافظتکنندگی را در برابر رادیکالهای آزاد دارد و کلاژنسازی پوست را تحریک میکند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد چروک فوری لطفا از صفحه ما بخواهید.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر