36 مدل بهترین برند های کرم پودر

با توجه به ویژگیهای منحصربهفرد این کرم و ضد براق بودن آن (مات)، افراد میتوانند. اما باید توجه داشته باشید که اگر کیفیت آن پایین باشد در مقایسه با سایر مدلها آسیب بیشتری به پوست شما وارد خواهد کرد. به این دلیل هم است خانم هایی که پوست چرب دارند آرایش نمی کنند ، باید این نکته را بدانید که کار اشتباهی میکنید و شما هم مانند خانم های دیگر باید آرایش کنید اما به چند نکته مهم در خرید کرم پودر باید توجه کنید.

برای انجام این کار مقداری از کرم پودر را توسط اسفنج یا انگشت، به آرامی بر روی پوستتان بمالید تا رنگ پوستتان روشن شود و طبیعیتر به نظر برسد. خانم های زیادی هستند که پوست چربی دارند و پیدا کردن یک کرم پودر مخصوص پوست چرب برایشان کار دشواری است ، که چه نوع مارکی انتخاب کنند تا میزان چربی و براق بودن صورتشان را کنترل کند.

شما می توانید این نوع از کرمپودر را در برندهای گوناگون در سایت میس و مستر پیدا کنید. یکی از انواع این کرم پودرها، کرمپودر فشرده نوت مدل Luminous Silk است که به دلیل بافت کرمی به راحتی روی پوست پخش میشود و انواع لکهها و عیوب پوست را میپوشاند. 4. قبل از آرایش با کرم های مخصوص زیرسازی کنید.

3. بعد از عمل پاکسازی صورت و قبل از آرایش کردن از یک نرم کننده صورت استفاده کنید ، و نرم کننده ای که به صورتتان زده اید را به خوبی روی صورتتان ماساژ دهید تا ذرات نرم کننده نماند. بسیاری از بازیگران و خوانندگان مطرح دنیا از این کرم پودر جهت زیر سازی آرایش خود و همچنین پوشش عالی چین و چروک، لک، کبودی ها و منافذ باز پوستی شان استفاده می نمایند. امروزه اکثر برندهای تولید لوازم آرایشی در تلاش جهت تولید کرم پودرهای سبک برای مصرف روزانه مشتریان خود میباشند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر ویکتوریا بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme