تعمیرات اجاق گاز – مرکز تعمیرات لوازم خانگی

نباید اجاق گاز در محیطهای کوچک و در بسته که امکان خارج شدن گازهای بوجود آمده از سوخت نیست، نصب شود. 1. از نصب اجاق گاز در محیطهای کوچک و در بسته که امکان خارج شدن گازهای بوجود آمده از سوخت نیست خودداری کنید. راهحل: در صورتی که اجاق از نوع مخلوطکندار است، صفحه محفظه را کمی ببندید. راهحل: صفحه مخلوط کن را کمی ببندید. جهت رفع عیب باید صفحه مخلوط کن را اندکی ببندید.

اگر اجاق و فر تراز نباشد آن را تراز کنید. سرویس اجاق گاز گوفر یکی از خدمات تعمیرگاه کاراسان است. داشتن سوختگی در محل اتصال دو میله ترموکوپل یا فاصله گرفتن و جدایی آنها از یکدیگر ممکن است علت عمل نکردن ترموکوپل اجاق گاز نقشه ترموکوپل اجاق گاز باشد. وزش داشتن شعله اجاق گاز باعث ایجاد صدایی غیر استاندارد و غیر طبیعی می شود. خدمات تعمیرات اجاق گاز در کاراسان با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان انجام می شود. به صورت تضمینی هرگونه مشکل دستگاه شما را در کمترین زمان برطرف خواهیم نمود. زمانی که یک ترموکوپل اجاق گاز گرم میشود، بعد از زمان 20 تا 30 ثانیه نیرو محرکهای به اندازه 15 تا 20 میلیولت تولید میکند.

اجاق گاز گوفر یکی از برندهای خوب اجاق گاز است که کیفیت خوبی دارد. در ادامه به برخی از سوالات متداول کاربران درباره تعمیر اجاق گاز می پردازیم. 2. با کمک یک پیچ گوشتی باریک که قادر به عبور از لوله شیر است، پیچ را تنظیم کنید. کافیست با یک تماس تلفنی با کارشناسان کاراسان و یا ارسال فرم، دردسرهای تعمیر اجاق گاز یا فرگاز خود را به تعمیرکار اجاق گاز کاراسان بسپارید و در مدت کوتاهی دستگاه سالم و آماده به کار خود را تحویل بگیرید. راهحل: مقدار گاز را کم کنید. علت: مقدار گاز نسبت به هوا بیشتر است.

علت: آن مقدار گازی که باید به پیلوت برسد اندک است یا هوای زیادی به مخلوط کن وارد میشود. یک مزیت دیگر نیز این است که اجاق گاز توکار به فضای کمتری در مقایسه با اجاق گاز مبله نیاز دارد. 5- حرارت به یک اندازه در شعله پخش کن مشاهده نمیشود.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر