خرید انواع ورق مولتی استایل با قیمت عمده

ممکن است با خود بپرسید حال پلکسی گلاس ترانسپارنت چیست ؟ ورق پلکسی گلاس ترانسپارنت چیست ؟ جالبه بدانید که پلکسی گلاس بسیار مقاوم تر از شیشه است. بهتر است بدانید که لایه رویی یک روکش ظریف و نازک از آلومینیوم است که به رنگ های نقره ای، طلایی و مسی و در طرح های براق و مات وجود دارد. قاب ها در رنگ های مشکی، طلایی، نقره ای، کروم و طرح چوب تولید میشوند تا بتوانیم انتخابی هماهنگ با دیگر اجزای تریم داخلی خودرو داشته باشیم. ورق های مولتی استایل گزینه ای مناسب برای تولید تابلو و یا پلاک هستند.

کشورهای متلفی در تولید تابلو ال ای دی ثابت و قیمت پایین تر داشته باشد. تابلو بیمارستانی که در بیشتر مکانها با پسزمینهای آبی یا سفید مشخص می شود ، با زبان کلمات و فلشها شما را به سادهترین مسیر برای رسیدن به پزشک یا مکان موردنظر خود راهنمایی میکنند . جنس قاب دنده های کارگاهی میتواند از ورق های نازک چوب ام پی، یا پلاستیک پلکسی گلس و مولتی استایل باشد. خرید ورق مولتی استایل نقره ای برای مشاهده ی تصویر در اندازه های متعدد و ضخامت یک میلی متر مولتی استایل اتریشی است. ضخامت ورق مولتی استایل نیز می تواند متفاوت باشد ولی معمولا یک میلی متر است.

به همراه قاب دنده های نورانی معمولا یک گردگیر دنده باریکتر از گردگیر فابریک خودرو وجود دارد. امروزه در کل دنیا شاهد تغییرات چشمگیری در حوزه های کاری هستیم که براساس یک اختراع یا ایده پدید آمده اند و سبب راحتی و تسریع کارها شده و دخالت عامل انسانی در کارها کمتر شده است . این دسته از ورق های پلکسی گلاس در حال حاضر در سراسر دنیا به محبوبیت ویژه ای دست یافته اند. زیبایی بی نظیر پلکسی گلاس ترانسپارنت می تواند چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند اما این تنها مزیت این ورق ها نیست بلکه پلکسی های ترانسپارنت با ویژگی ها و مزیت های قابل توجه تری می توانند سبب شوند تا بهترین ها را برای خود رقم بزنید.

این تابلوها از جنس آلومینیوم ، فلزی یا پلکسی گلاس هستند که در کارگاههای تابلوسازی، طرح موردنظر را چاپ و تبدیل به تابلوها راهنمای با کیفیت و به صرفهای میشوند. در باکس های گل یا کادوها و موارد تزئینی نیز این ورق های طلق رنگی به وفور استفاده می شود. چراغ ها معمولا در سه رنگ سفید، آبی و قرمز و یا بصورت هفت رنگ و ریموت دار است. علاوه بر زیبایی فریم قاب های دور دنده، برخی از مدل های قاب بصورت نورانی هستند. در مدل های نورانی قاب دور دنده اتومات، برروی صفحه قاب، اعداد دنده بصورت چراغ هایی روشن میشوند.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر