دکتر دندانپزشک خوب در تهران

مشتری میرن ازش تعریف میکنن میگن کارش خوبه و سریعه بازم براش مشتری جدید میاد. یا میرن میگن دکتر فلانی واسه یک دندون الکی ۳ جلسه من رو آورد و برد تا هی ازم پول بگیره نمیدونه این دندون ممکنه عفونی باشه ممکنه واقعا چند جلسه لازم داشته باشه فکر میکنن برا پول گرفتن داری میبری و میاریشون! طرف میخواد تا طرحش رو تموم کرد حتما توی لوکس ترین منطقه اهواز مثلا کیانپارس مطب بزنه خوب فوری شاید نشه باید امتیاز جمع کنی امتیازت به حد نصاب اهواز برسه بعد تازه امتیازت رسید باید ببینی مطب به صرفه هست و با این همه دندانپزشکی که اون اطراف هست آیا مشتری داری اون موقع یا نه.

در فضای رقابتی کسانی که مهارت های بیشتری داشته باشند و مشتری مدار باشند و خودشون رو با تبلیغات بهتر معرفی کنند معمولا موفق تر خواهند بود. یا مثلا میرن میگن آدم خیلی خشکی بود حتی جواب سلام مریض رو به زور میده! یونیت ۲۰ تومنی و پایین تر هم هست، یونیت قدیمی هم میشه پیدا کرد خرید که حتی ۶ تا ۷ میلیون تومنی اش هم هست اما قدیمی! میگن دندونم درد نداشت الکی عصب کشی کرد نیاز نبود!

یا مثلا بعضیا برعکسش میرن میگن دکتر فلانی همش بیست دقیقه رو دندونم کار نکرد ۶۰۰ هزار تومن ازم پول گرفت چه خبره مگه؟ یا مثلا میگن از وقتی جرم گیری کردم دندونم لق شده نمیدونم دندونم تیز شده زبونمو میبره و … حالا تو بیا براشون علمی توضیح بده خوب ممکنه باور نکنن اصلا یا متوجه نشن! به هر حال ادم ها طرز فکر و انتظاراتشون و اخلاقشون فرق داره با هم هر کسی ممکنه چیزی بگه درباره کار یک دندانپزشک. بیشتر اوقات بیماران فکر می کنند جراح فک با دندانپزشک فرقی ندارد. در مطب دندانپزشکی دکتر نادری شما می توانید برای ترمیم دندان های شکسته شده و خالی و همچنین برای برطرف کردن لکه های روی دندان و مرتب کردن دندان های تان و رسیدن به زیبایی مورد نظرتان از روش کامپوزیت دندان استفاده کرده و لبخند زیبایی را به خودتان هدیه کنید.

اگر دندانپزشک بتواند سریع دهانتان را معاینه کند، بیماری را براساس علائم آن تشخیص دهد و در عین حال خودش مشکلتان را رفع کند یا شما را به جراحی در همان مطب ارجاع دهد (که بتواند در همان روز شما را ویزیت و درمان کند) بهترین حالت ممکن است. شما اغلب میشنوید مردم میگویند افراد مشهور دارای لبخندی زیبا هستند که البته این همان لمینت کردن دندان است که در دندانپزشکی زیبایی به لبخند هالیوودی شهرت دارد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد دندانپزشکی و واکسن کرونا لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر