روش های پر کردن و ترمیم دندان جلو

بهتر است صبر شود تا پس از زایمان و حتی بعد از شیردهی اینکار صورت بگیرد. ایمپلنت از چند قسمت تشکیل شده است که اولین قسمت آن باید در استخوان فک قرار بگیرد. اما، از چند سال گذشته تا کنون اغلب متخصصین دندانپزشکی، علاه بر درمان مشکلات دندان، به زیبایی دندان ها نیز توجه بسیار زیادی میکنند. این مراحل نیز بسته به شرایط بیمار می تواند چند ماه به طول بی انجامند. به همین دلیل است که دندانهای پر کرده نیز باید بطور مرتب معاینه و در صورت مشکلدار بودن پرکردگی مجدداً پر شود. مواد پر کننده کامپوزیت از رزین هم رنگ دندان ساخته میشوند و در دندانهای جلویی که در معرض دید قرار دارند استفاده میشوند.

در اینجا هر آنچه باید درباره پر کردن دندان با کامپوزیت و آمالگام بدانید، آمده است. ولی تا زمانی که این دو ماده در حفره دندانی قرار نگیرند، نمیتوان به یقین گفت دندانی که با آمالگام بازسازی شود لزوماً مستحکمتر از دندانی است که با کامپوزیت ترمیم و زیبایی دندان ترمیم شده است. به همین دلیل بعد از قرار دادن آن در فک باید مدت زمانی مشخص صبر کرد که بسته به نوع دندان و شرایط دیگر ممکن است ۳ تا ۵ ماه طول بکشد. و در آخر نیز یک روکش روی ایمپلنت قرار می گیرد.

در نتیجه هزینه آن نیز نسبت به انواع ترمیم دندان به روش مستقیم بالاتر است. پین داخل کانال دندان باعث ترک خوردن و شکستن ریشه شده باشد.در این حالت متاسفانه باید دندان کشیده شود. جنس پین ایمپلنت یا همان ریشه مصنوعی از (تیتانیوم) می باشد. زیرا این قبیل جنس ها دوام کمتری نسبت به جنس های سوئیسی و آلمانی دارند. پر کردن و پروتز های درون دندانی معمولا مقرون به صرفه ترین راه هستند که با کمترین میزان تهاجم می توانند مشکل بیماران را برطرف کنند. اینله ها و انله ها معمولا با مواد سرامیکی و یا کامپوزیتی ساخته می شوند.

از نظر ظاهری شبیهه دندان طبیعی بوده و میتوان ظاهر دندان طبیعی را با این مواد سرامیکی حفظ کرد. از آنجایی که جایگزینی دندان با استفاده از روش ایمپلنت مراحل و هزینه های زیادی را در بر دارد پس بهتر است قوی ترین و با دوام ترین جنس و نوع از آن را در دهان استفاده کنید. ارزان ترین نوع ایمپلنت جنس چینی است که استفاده از آن توصیه نمی شود. نیروهای جویدن را به سمت دیگر دهان منتقل کنید و اگر به دندان قروچه و سایش دندانها مبتلایید از گارد دهان استفاده کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme