طراحی لبخند دیجیتال DSD |دکتر سعید کریمی|طراحی لبخند با کامپیوتر

درمانهای دندانپزشکی زیبایی اغلب با درد و ناراحتی کمی همراه هستند و با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته و دیجیتالی انجام میشوند تا دقت افزایش یافته و علاوه بر کسب نتیجه مطلوب، در حین درمان بیمار راحت تر باشد. به ویژه استفاده از سیستم های پیشرفته ی CAD / CAM در رسیدن به اهداف این کار، نقش مهمی داشته است. اين سيستم طراحی لبخند با تغيير رنگ های بسيار بالا و کاملاً سفيد که مخصوص هنرپيشگان هاليوودی می باشد، براي اولين بار در ايران به طور کاملاً اختصاصی در اين مرکز انجام می شود و از نظر نوع روش انجام طراحی لبخند دارای انواع متعددی است .

طراحی دیجیتالی لبخند، درمانی است که به شما امکان می دهد لبخند جدید خود را با کمک دندانپزشک، دوباره بسازید. این جذابیت را طراحی لبخند دیجیتالی بیشتر می کند. سیستم های نرم افزاری DSD و مانند آن قبل از شروع درمان، با شبیه سازی طرح لبخند پس از اصلاح، به شخص کمک می کنند تا نتیجه درمان را مشاهده کرده و با تکیه بر این پیش بینی، با روند درمانی بیشتر آشنا شود. پس از اتمام این کار، دندانپزشک باید دندانهایتان را بر اساس مشخصاتی که از پیش راجع به آن بحث شده، روی صفحه نمایش خود طراحی کند تا درک درستی از نحوه ظاهر آن بدست آورید.

نامرتبی دندانها: دندانهایی که عقب و جلو رویش کردهاند یا روی هم رفتگی دارند و سر جای خودشان نیستند ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار طراحی لبخند دیجیتالی میدهند. با دستگاه هوا تراش میتوان دندان پوسیده را پر کرد، دندان را برای روکش کردن، لمینت کردن، شیارپوش کردن و یا باندینگ کامپوزیت آماده کرد، پرکردگی قدیمی دندان را عوض کرد و موارد دیگر. در لبخند جوانی دو دندان جلویی برای دندانها بلند تر هستند. انتخاب درمان پس از طراحی دیجیتال لبخند: در نهایت مشخص شده است که ونیرهای پرسلاین بهترین نتایج را در بر خواهند داشت. این کار شما را قادر می سازد تا از لبخند خود پس از انجام کار، تصور کاملی داشته باشید.

شاید سودمندترین بخش انتخاب طراحی دیجیتالی لبخند، این است که مشتریان قادر هستند تصویر دیجیتالی طراحی شده از آنچه که می توانند پس از انجام کار انتظار داشته باشند، ببینند. با استفاده از سیستم های نرم افزاری نظیر DSD یا به عبارت دیگر سیستم طراحی لبخند دیجیتالی این امکان ایجاد شده است که قبل از درمان، نتیجه درمان اصلاح طرح لبخند به بیمار نشان داده شود و بدین صورت بیمار می تواند با تکیه بر نتیجه درمان راجب روند درمانی اظهار نظر کند تا دندانپزشک زیبایی بنا به درخواست بیمار اقدام به اصلاح طرح لبخند نماید. شکل دندانها: دندانهای ریز یا با فاصله اصلا زیبا نیستند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد طراحی لبخند دیجیتالی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme