کاری که دولت ایالات متحده با ذخایر مخفی بیت کوین خود انجام می دهد

[ad_1]

برای سال‌ها، دولت ایالات متحده با پیشنهاد بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال، آشفتگی را حفظ کرد. از نظر تاریخی، عمو سام در طول بازار کار بسیار بدی انجام داد.

500 بیت کوینی که او در سال 2018 به قیمت حدود 5 میلیون دلار به Riot Blockchain فروخت؟ اکنون 23 میلیون دلار هزینه دارد. یا 30000 بیت کوینی که در سال 2014 به قیمت 19 میلیون دلار به تیم دراپر میلیاردر سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز رفت؟ این رقم امروز بیش از 1.3 میلیارد دلار خواهد بود.

دولت تمام این بیت کوین ها را با توقیف آن به همراه دارایی های معمولی که می توان از عملیات های جنایی پرمخاطب انتظار داشت، به دست آورده است. همه چیز به روشی مشابه فروخته می شود.

جارود کوپمن، مدیر بخش جرایم سایبری سرویس درآمد داخلی، گفت: “این می تواند 10 قایق، 12 خودرو باشد و یکی از لات ها تعداد X بیت کوین هایی است که به حراج گذاشته می شود.”

یکی از توقیف‌های بعدی بلوک حراج، ارزهای دیجیتال به ارزش 56 میلیون دلار است که مقامات آن‌ها را به عنوان بخشی از یک پرونده طرح پونزی مربوط به برنامه ارز دیجیتال BitConnect توقیف کردند. برخلاف سایر حراج‌ها، که در آن عواید به سازمان‌های دولتی مختلف توزیع می‌شود، پول حاصل از فروش ارز دیجیتال برای بازپرداخت قربانیان کلاهبرداری استفاده می‌شود.

عملیات توقیف و فروش ارزهای دیجیتال دولت به قدری سریع در حال رشد است که به تازگی از بخش خصوصی برای مدیریت ذخیره و فروش گنجینه توکن خود کمک گرفته است.

ماموران FBI در روز چهارشنبه 28 آگوست 2019 بارگیری مواد را در یک کامیون از خانه گری جونز، رئیس اتحادیه خودروهای کارگری، تکمیل کردند.

مایکل ویلند / CNBC

توقیف و انباشت بیت کوین

در بیشتر موارد، ایالات متحده از ابزارهای موروثی ضد جرم برای مقابله با ردیابی و مصادره توکن های ارزهای دیجیتال استفاده کرده است که ذاتاً برای فرار از اجرای قانون طراحی شده اند.

جود ول، دادستان سابق جرایم سایبری فدرال، می گوید: «دولت معمولاً در زمینه نوآوری و فناوری بیش از چند قدم از مجرمان عقب تر است.

ول گفت: “این چیزی نیست که در آموزش های اولیه شما مطرح شود.” اما او پیش‌بینی می‌کند که طی سه تا پنج سال، “راهنماهایی ویرایش و به‌روزرسانی می‌شوند، این روشی است که شما به ردیابی ارزهای دیجیتال نزدیک می‌شوید، نحوه برخورد شما با تشنج ارزهای دیجیتال اینگونه است.”

در حال حاضر سه نقطه اصلی در جریان بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال از طریق سیستم عدالت کیفری ایالات متحده وجود دارد.

مرحله اول تفتیش و توقیف است. دوم حذف ارزهای رمزپایه مورد حمله است. و سوم توسعه درآمد حاصل از فروش این رمزارزها است.

به گفته کوپمن، در عمل، مرحله اول یک تلاش گروهی است. او گفت که تیم او اغلب بر روی تحقیقات مشترک با سایر سازمان های دولتی کار می کند. این می تواند اداره فدرال تحقیقات، امنیت داخلی، سرویس مخفی، آژانس مبارزه با مواد مخدر یا اداره الکل، تنباکو، سلاح گرم و مواد منفجره باشد.

کوپمن، که روی پرونده‌های جاده ابریشم و 2017 دولت کار می‌کند، گفت: «بسیاری از پرونده‌ها، به ویژه در عرصه سایبری، به تحقیقات مشترک تبدیل می‌شوند، زیرا هیچ آژانسی نمی‌تواند همه کارها را انجام دهد. تحقیقات AlphaBay که با بسته شدن یکی دیگر از بازارهای شبکه تاریک محبوب و عظیم به پایان رسید.

کوپمن گفت که دپارتمان او در IRS معمولاً با ردیابی و اطلاعات رمزنگاری منبع باز سروکار دارد که شامل تحقیقات در مورد فرار مالیاتی، اظهارنامه های مالیاتی نادرست و پولشویی است. تیم او متشکل از افسران اجرای قانون سوگند خورده است که سلاح و نشان حمل می کنند و دستورات جستجو، دستگیری و توقیف را انجام می دهند.

آژانس های دیگری که پول و منابع بیشتری دارند بر روی اجزای فنی تمرکز می کنند.

او گفت: “سپس وقتی زمان اجرای هر نوع اقدام اجرایی فرا می رسد، خواه دستگیری، توقیف یا حکم بازرسی باشد، همه ما گرد هم می آییم. و این می تواند ملی یا جهانی باشد.”

در مورد ارزهای دیجیتال از CNBC Pro بیشتر بخوانید

عوامل متعددی در طول تشنج برای اطمینان از نظارت مناسب درگیر هستند. این شامل مدیرانی می‌شود که سبد سخت‌افزاری لازم را برای محافظت از رمزارز توقیف شده ایجاد می‌کنند.

کوپمن گفت: «ما فقط کلیدهای خصوصی را در دفتر مرکزی نگه می داریم تا نتوان آنها را دستکاری کرد.

در سال های اخیر، دولت مقادیر بی سابقه ای از ارزهای دیجیتال را بازگردانده است.

«در سال مالی 2019، مصادره ارزهای دیجیتال به ارزش حدود 700000 دلار داشتیم. در سال 2020، آنها به 137 میلیون دلار رسیدند. کوپمن در ماه اوت به CNBC گفت: تا کنون، در سال 2021، ما به 1.2 میلیارد دلار رسیده ایم. سال مالی در 30 سپتامبر به پایان رسید.

با افزایش جرایم سایبری – و جذب توکن های دیجیتال همراه با آن – انتظار می رود ارزهای دیجیتال دولتی حتی بیشتر رشد کنند.

بلوک حراج کریپتو

پس از بسته شدن پرونده، دفتر مارشال ایالات متحده، آژانس اصلی مسئول مناقصه ارزهای دیجیتال دولتی است. تا به امروز، بیش از 185000 بیت کوین را در حراج ضبط کرده و فروخته است. این سکه کش در حال حاضر حدود 8.6 میلیارد دلار قیمت دارد، اگرچه بسیاری از آنها به صورت دسته ای بسیار کمتر از قیمت امروز فروخته شده اند.

این مسئولیت بزرگی برای یک نهاد دولتی است که بخشی از دلیل این است که خدمات مارشال دیگر به تنهایی این وظیفه را بر عهده نمی گیرد.

اداره خدمات عمومی ایالات متحده، آژانسی که معمولاً دارایی های مازاد فدرال مانند تراکتور را پیشنهاد می دهد، اوایل سال جاری ارزهای دیجیتال مصادره شده را به بلوک حراج اضافه کرد.

در ماه ژوئیه، پس از بیش از یک سال جستجو، وزارت دادگستری Anchorage Digital مستقر در سانفرانسیسکو را به عنوان متولی ارزهای دیجیتال توقیف شده یا مصادره شده در پرونده های جنایی خود استخدام کرد. Anchorage، اولین بانک فدرال ارزهای دیجیتال، به دولت کمک می کند تا این دارایی دیجیتال را حفظ و انحلال کند. پیش از این، این قرارداد به BitGo واگذار شده بود.

شارون کوهن لوین که بر روی اولین پیگرد قانونی جاده ابریشم کار می کند و 20 سال را به عنوان رئیس پولشویی و مصادره دارایی ها سپری کرده است، گفت: «این واقعیت که سرویس مارشال افراد حرفه ای را برای کمک به آنها جذب می کند، نشانه خوبی است که اینجاست تا بماند. واحد در دفتر دادستان ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک.

به گفته کوپمن، روند حراج کریپتو، بلاک ها، ارزش بازار منصفانه بعید است تغییر کند.

«در اصل، شما در صف می ایستید تا آن را در حراج بفروشید. ما هرگز نمی‌خواهیم بازار را با حجم هنگفتی پر کنیم که می‌تواند بر مؤلفه قیمت‌گذاری تأثیر بگذارد.»

اما به‌گفته کوپمن، به‌جز توزیع فروش، تلاش برای «بازاریابی» به موقع بازار برای فروش ارزهای دیجیتال با اوج قیمت هدف او نیست. وی گفت: ما سعی نمی کنیم در بازار بازی کنیم.

در نوامبر 2020، دولت 1 میلیارد دلار بیت کوین مرتبط با جاده ابریشم را مصادره کرد. از آنجایی که پرونده هنوز در حال بررسی است، این بیت کوین ها در یک کیف پول کریپتو غیرفعال می مانند. اگر دولت سهام خود در بیت کوین را بفروشد، زمانی که قیمت توکن در ماه گذشته به بالای 67000 دلار رسید، خزانه بسیار بزرگتر از زمانی بود که به قیمت امروز نقد می شد.

https://www.usmarshals.gov/

پول کجا می رود

هنگامی که پرونده بسته شد و ارز دیجیتال با ارز فیات مبادله شد، مقامات فدرال غنایم را تقسیم می کنند. عواید حاصل از فروش معمولاً به یکی از دو حساب واریز می شود: صندوق مصادره خزانه یا صندوق مصادره دارایی از وزارت دادگستری.

لوین گفت: «سازمان تحقیقاتی اصلی تعیین می کند که این پول به کدام صندوق می رود.

کوپمن گفت ارز دیجیتالی که توسط تیم او ردیابی و توقیف شده است تقریباً 60 تا 70 درصد از صندوق مصادره خزانه را تشکیل می دهد و آن را به بزرگترین واردکننده فردی تبدیل می کند.

پس از قرار گرفتن در یکی از این دو صندوق، رمزارز منحل شده می تواند به موقعیت های مختلف هدایت شود. برای مثال کنگره می تواند پول را لغو کند و پول را برای پروژه های دیگر بدهید.

کوپمن گفت: “آژانس ها می توانند برای دسترسی به بخشی از این پول برای تامین مالی عملیات درخواست دهند.” ما می‌توانیم درخواست بدهیم و بگوییم «به دنبال مجوزهای اضافی یا تجهیزات اضافی هستیم» و سپس این موضوع توسط خدمات مالی اجرایی بررسی می‌شود.

برای چندین سال، تیم کوپمن بسته به ابتکارات پیشنهادی مبالغ مختلفی دریافت می کرد. سال‌های دیگر، آنها چیزی دریافت نمی‌کنند زیرا کنگره تصمیم می‌گیرد تمام پول موجود در حساب را لغو کند.

به گفته الکس لاکاتوس، یکی از شرکای شرکت حقوقی مایر براون در واشنگتن، که به مشتریان در مورد تشنج مشاوره می دهد، ردیابی جایی که همه پول می رود، فرآیند آسانی نیست.

وزارت دادگستری میزبان Forfeiture.gov است که برخی از ابزارهای اپتیکی را برای عملیات مصادره مداوم ارائه می دهد. به عنوان مثال، این سند یک مورد از ماه می را نشان می دهد که در آن 1,044,30259 بیت کوین از یک کیف پول سخت افزاری متعلق به فردی در کانزاس گرفته شد. 10 نفر دیگر توسط یک ساکن تگزاس در ماه آوریل گرفته شدند. اما مشخص نیست که آیا این لیست مجموعه ای جامع از همه پرونده های فعال است یا خیر.

«من معتقد نیستم جایی وجود داشته باشد که همه ارزهای دیجیتال در اختیار مارشال های آمریکایی باشد، چه رسد به ایالت های مختلفی که ممکن است ارز دیجیتال را کنار گذاشته باشند. لاکاتوش گفت، این کثیفی زیادی است. من حتی نمی دانم اگر کسی در دولت بخواهد او را در آغوش بگیرد، چگونه این کار را انجام می دهد.

یکی از سخنگویان وزارت دادگستری به CNBC گفت که “کاملا مطمئن است” هیچ پایگاه داده مرکزی برای توقیف ارزهای دیجیتال وجود ندارد.

اما آنچه واضح به نظر می رسد این است که موارد بیشتری از مصادره ارزهای رمزپایه علنی می شود، مانند مورد نقض کیف پول بیت کوین توسط FBI در اوایل سال جاری توسط هکرهای Colonial Pipeline.

وله گفت: «طبق تجربه من، افرادی که در این مناصب در سطوح بالای حکومتی هستند ممکن است برای مدت کوتاهی در آنجا حضور داشته باشند و بخواهند زیر کمربند خود پیروز شوند. این چیزی است که قطعا توجه روزنامه نگاران و کارشناسان امنیت سایبری را به خود جلب می کند.»

من میبینم: به همین دلیل است که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو خواهان تنظیم سکه های پایدار است

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes