جو منچین PAC شاهد جهش در کمک های مالی شرکت ها بود زیرا او با دستور کار بایدن مبارزه می کرد.

[ad_1]

سناتور آمریکایی جو منچین (D-WV) به جلسه ای در دفتر زیرزمین با سایر سناتورها در ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن دی سی، 15 دسامبر 2021 باز می گردد.

الیزابت فرانتس رویترز

کمیته اقدام سیاسی سناتور جو منچین در پاییز امسال قبل از تصمیم وی برای مخالفت – و ظاهراً کشتن – 1.75 تریلیون دلار در تامین اجتماعی برای رئیس جمهور جو بایدن و لایحه تغییرات آب و هوا، شاهد افزایش مشارکت شرکت ها بود.

بر اساس تجزیه و تحلیل CNBC از اسناد کمیسیون انتخابات فدرال، مدیریت PAC Manchin، Country Roads، در اکتبر و 19 ماه گذشته 17 کمک از شرکت ها دریافت کرد. هیچ یک از چهار ماه قبل از اکتبر به اندازه مشارکت شرکتی ثبت نشده بود.

کاخ سفید چارچوب خود را برای لایحه ای به نام قانون بهبودی بهتر در ماه اکتبر رونمایی کرد. این شامل حدود 550 میلیارد دلار برای مبارزه با تغییرات آب و هوا از طریق سرمایه گذاری در فن آوری های سبز است. مانچین، یک دموکرات محافظه کار که از روابط خود با صنعت زغال سنگ استفاده کرده است، با قوانین کلیدی آب و هوا مخالفت کرده است.

در نوامبر، Country Roads PAC کمک‌های شرکتی از 2500 تا 5000 دلار دریافت کرد. اهداکنندگان شامل غول‌های مالی مانند American Express و Goldman Sachs، لاکهید مارتین، رهبر هوافضا و دفاع، شرکت‌های بیمه سلامت UnitedHealth Group و Blue Cross Blue Shield و شرکت گاز طبیعی CNX Resources هستند. PAC بیش از 110000 دلار در نوامبر جمع آوری کرد.

Country Roads بیش از 150,000 دلار در ماه اکتبر از کمک کنندگان شرکتی مانند Verizon، Union Pacific، Wells Fargo و PAC مرتبط با صنایع زغال سنگ و معدن جمع آوری کرد. مانچین، یک دموکرات محافظه‌کار، نماینده ویرجینیای غربی است که در سال‌های 2016 و 2020 با اکثریت قاطع به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق رای دادند. این ایالت یک مکان کلیدی برای صنعت سوخت‌های فسیلی است.

سیاست CNBC

بیشتر از پوشش سیاسی CNBC را بخوانید:

از زمانی که حزب وی پس از انتخابات 2020 اکثریت جزئی را در مجلس سنا به دست آورد، شرکت ها، رهبران تجاری و گروه های بیرونی به منچین فشار می آورند تا با بخش های کلیدی دستور کار دولت دموکرات مخالفت کند.

شبکه کخ از مانچین برای مخالفت با قوانین کلیدی لابی کرد، در حالی که میلیاردرهایی مانند نلسون پلتز و کن لانگون او را تشویق کردند زیرا او با حزب خود مخالفت می کرد. لانگون گفت که قصد دارد یک رویداد جمع آوری کمک مالی برای نماینده ویرجینیای غربی که در نظر دارد برای انتخاب مجدد در سال 2024 نامزد شود، برگزار کند.

جاناتان کوت، که زمانی برای مانچین به عنوان مشاور ارتباطات کار می کرد و اکنون یک لابیست است، در اواخر نوامبر 2500 دلار به رهبری PAC مانچین داد. ایوری در سه ماهه سوم پس از استخدام توسط شورای کاپیتول در اوایل سال جاری شروع به لابی گری برای غول انرژی ExxonMobil کرد.

مانچین روز یکشنبه گفت که از لایحه 1.75 تریلیون دلاری بایدن در مورد هزینه های اجتماعی و سیاست های آب و هوایی پس از ماه ها گفتگو با رئیس جمهور، تیم او و رهبران کنگره حمایت نخواهد کرد. این آخرین مورد از یک سری مشکلاتی بود که مانچین علیه حزب خود ایجاد کرده است.

در ماه های اکتبر و نوامبر، دوره ای که مصادف با مبارزه مانچین با حزب خود در دستور کار بود، PAC او هزاران دلار برای سازماندهی یک هتل و مسافرت هزینه کرد.

در ماه نوامبر، مدیران PAC بیش از 40000 دلار در گرین بریر، یک استراحتگاه مجلل در ویرجینیای غربی که متعلق به خانواده فرماندار جمهوری خواه جیم جاستیس است، خرج کردند. اسناد FEC از نوامبر می گوید که این پول برای پذیرایی، اقامت، غذا و نوشیدنی استفاده شده است.

بر اساس اسناد این ماه، PAC در ماه اکتبر بیش از 1000 دلار برای سفر جوزف مانچین چهارم، پسر مانچین هزینه کرد. اینترسپت گزارش داد که پسر مانچین نقش رهبری در شرکت های مرتبط با نماینده پارلمان ویرجینیای غربی دارد.

PAC 1000 دلار دیگر را برای Sawgrass Marriot، یک استراحتگاه گلف در Ponte Vedra Beach، فلوریدا، و بیش از 2000 دلار برای یک رویداد پذیرایی در RPM Italian، یک رستوران در واشنگتن دی سی، هزینه کرد. PAC همچنین بیش از 10000 دلار در این ماه به عنوان سپرده برای یک رویداد در The Greenbrier خرج کرد.

هدف از هزاران دلار هزینه شده برای هتل ها، غذا و سفر مشخص نیست. سخنگوی دفتر مانچین اظهار نظری نکرد.

طبق مطالعه گروه های غیرانتفاعی Issue One و مرکز حقوقی کمپین، قانونگذاران اغلب از PAC های رهبری خود در مورد موضوعاتی استفاده می کنند که ناظران می گویند که کمی خارج از سیاست تنظیم شده است.

در این مطالعه آمده است: «نسخه اول و مرکز حقوقی کمپین دریافتند که PACهای پیشرو متشکل از 120 عضو کنگره کمتر از 50 درصد را برای سیاست گذاری بین ژانویه 2019 تا دسامبر 2020 هزینه کرده اند. بر اساس گزارش PAC، منچین در طول این مدت حدود 65 درصد از پول را صرف آنچه که محققان به عنوان سیاست توصیف می کنند، صرف کرد و نزدیک به 35 درصد را برای سفر، هتل ها، غذا، کارکنان کمپین و سایر سرمایه گذاری ها باقی گذاشت.

در حالی که رهبران PAC برای کمک به متقاضیان کار طراحی شده‌اند، گزارشی از سوی سازمان‌های غیرانتفاعی می‌گوید که به نظر می‌رسد بسیاری از قانون‌گذاران صرفاً از این پول در استراحتگاه‌ها و رستوران‌های مجلل استفاده می‌کنند.

در عوض، چنین مدل‌هایی این تصور را ایجاد می‌کنند که برخی از سیاستمداران صرفاً در یک مکان مجلل پول جمع‌آوری می‌کنند تا هزینه جمع‌آوری کمک مالی بعدی را در مقصد لوکس بعدی بپردازند – یک چرخه بی‌پایان جمع‌آوری کمک مالی در رستوران‌ها و استراحتگاه‌های مجلل ایجاد می‌کنند، که بیشتر آن. در این گزارش آمده است که از پول با سود ویژه و بدون خرج کردن در جیب خود قانونگذار پرداخت می شود.

به گفته مرکز غیرحزبی برای سیاست پاسخگو، PAC مانسین مقداری از پول خود را به یک کمپین سیاسی اهدا کرد. PAC 10,000 دلار به عملیات سیاسی سناتور کاترین کورتس ماستو، D-Nev. در مراحل اولیه چرخه مبارزات انتخاباتی مجدد در سال 2022 ارسال کرد. انتظار می رود رقابت در نیومکزیکو رقابتی باشد.

دستور کار منچین و بایدن

مانچین در ماه‌های اخیر وارد چندین بحث سیاسی شده است که شرکت‌ها را تحت تأثیر قرار داده است، عمدتاً به این دلیل که خودش می‌تواند رأی اکثریت ساده سنا را از 50 به 50 تغییر دهد.

در ماه ژوئن، او مخالفت خود را با قانون مردم اعلام کرد، لایحه ای که می تواند انتخابات آینده را تغییر دهد. این لایحه در مجلس نمایندگان تصویب شد، اما هنوز در سنا تصویب نشده است.

وقتی بحثی در کاپیتول هیل بر سر افزایش مالیات شرکت ها آغاز شد، مانچین گفت که از افزایش مالیات شرکت ها از 21 درصد به 25 درصد تجاوز نخواهد کرد. پس از اینکه دموکرات‌ها پیشنهاد مالیات بر میلیاردرها را دادند، مانچین گفت که این کار برای این کار نیست.

مانچین در نهایت از طرح حزب دمکرات برای تعیین حداقل مالیات شرکتی 15 درصدی بر درآمد اعلام شده شرکت های بزرگ حمایت کرد. او همچنین به پیش نویسی کمک کرد و سپس از یک طرح زیرساختی 1 تریلیون دلاری حمایت کرد که ماه گذشته به قانون تبدیل شد.

علاوه بر این، دموکرات محافظه‌کار با جمهوری‌خواهان به ممانعت از مأموریت دولت بایدن برای ساخت واکسن برای مشاغل خصوصی رای داد.

مهمترین نقش مانچین در شکل دادن به قانون بایدن برای ایجاد قوانین بهتری بود که خدمات اجتماعی را برای کارگران ایالات متحده متحول کند، حداقل نرخ مالیات شرکتی را تعیین کند و بزرگترین سرمایه گذاری فدرال را برای مهار تغییرات آب و هوایی انجام دهد.

این سناتور رهبران دموکرات را مجبور کرد که این لایحه را از 3.5 تریلیون دلار به نصف به 1.75 تریلیون دلار کاهش دهند.

هنگامی که کاخ سفید در ماه اکتبر توافق چارچوبی را در مورد این لایحه اعلام کرد، دولت خاطرنشان کرد که این اتفاق پس از مذاکره مقامات با مانچین و سناتور کرستن سینما، یک دموکرات میانه‌روی آریزونا، روی داد.

نماینده ویرجینیای غربی هرگز علناً از این توافق حمایت نکرد، حتی زمانی که مجلس نمایندگان در ماه نوامبر آن را همراه با لایحه زیرساخت های اضافی تصویب کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesturkcell mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKesimhane kuran firmalarNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma