اینها بهترین سهام فناوری برای سال 2021 هستند

[ad_1]

معامله گران در کف بورس نیویورک کار می کنند.

برندن مک درمید رویترز

از آنجایی که سال 2021 دوره خود را از اواسط نوامبر آغاز کرد، سهام فناوری از یک شرط مطمئن فاصله دارد. ترس از تورم و ترس از افزایش نرخ بهره، سرمایه‌گذاران را از شرکت‌های نرم‌افزاری و اینترنتی دور کرده است و ده‌ها نتیجه بهتر قبلی را به قلمرو تعدیل فرستاده است.

با وجود فروش و بی ثباتی در طیف گسترده ای از صنایع فناوری، سرمایه گذاران با شرط بندی بر روی شرکت ها و داستان های خاص پول زیادی به دست آورده اند. بخش‌های خاصی از بازار نیمه‌رساناها امسال رشد کرده‌اند، زیرا تقاضا برای پردازنده‌هایی که می‌توانند سرعت جستجوی ارزهای دیجیتال، کمک به توسعه بازی‌ها و اتصال دستگاه‌های بیشتری به اینترنت را افزایش دهند، افزایش یافته است.

فین‌تک، نرم‌افزار ابری و امنیت سایبری نیز نقش داشتند، حتی اگر خرید سبد از این سهام و نگهداری آنها برای سال سرمایه‌گذاری پرسود خاصی نباشد.

در اینجا پنج بزرگترین دستاورد در سال 2021 در میان شرکت های فناوری ایالات متحده به ارزش 5 میلیارد دلار یا بیشتر آورده شده است. این لیست شامل شرکت هایی نمی شود که امسال سهامی عام شدند. قیمت ها در پایان روز پنجشنبه است.

سنگ نوردی

زمانی که Upstart در اواسط دسامبر سال گذشته در بازار سهام عرضه شد، ارزش شرکت حدود 1.5 میلیارد دلار بود. کمی بیش از یک سال بعد، یک شرکت 12 میلیارد دلاری است.

سهام Upstart از ابتدای سال 2021 تا کنون 264 درصد افزایش یافته است که شامل افزایش 171 درصدی در یک دوره سه روزه در ماه مارس است.

این شرکت از یادگیری ماشینی برای گرفتن وام های مصرفی استفاده می کند و فناوری خود را در اختیار شرکای بانکی قرار می دهد تا مشتریان را بهتر هدف قرار دهند.

درآمد در سه ماهه سوم با 250 درصد افزایش به 228 میلیون دلار رسید. علاوه بر رشد سریع، Upstart چیزی غیرمعمول در مورد یک شرکت فناوری عمومی جدید به سرمایه گذاران می دهد: سود. Upstart برای پنج فصل متوالی سود ایجاد کرد، از جمله سود خالص 29.1 میلیون دلار در دوره گذشته، در مقایسه با 9.7 میلیون دلار در سال قبل.

Upstart در فراخوان درآمد خود در ماه نوامبر گفت که اکنون خدمات فناوری را به 31 بانک و اتحادیه اعتباری ارائه می دهد که نسبت به سال گذشته 10 افزایش یافته است. این شرکت در سه ماهه سوم 362780 وام ارائه کرده است که 244 درصد بیشتر از سال قبل است.

بهترین سهام فناوری برای سال 2021

CNBC

مدیرعامل دیوید ژیرو در این گفتگو گفت که شرکت اکنون فراتر از وام های شخصی و خودرویی به وام های دلاری کوچک برای مصرف کنندگان با “نیازهای نقدی فوری” حرکت می کند.

ژیرو گفت: شرکای بانکی ما به درستی برای ارائه خدمات بهتر به آمریکایی‌های کم درآمد تا متوسط ​​تحت فشار هستند و ما می‌خواهیم به آنها کمک کنیم کار درست را انجام دهند. علاقه به محصول دلاری کوچک از سوی شرکای ما از بانک و اتحادیه اعتبار خارج از برنامه است و امیدواریم تا قبل از پایان سال 2022 آن را به بازار عرضه کنیم.

سیناپسی ها

Synaptics در سال 1986 تاسیس شد و 16 سال بعد به صورت عمومی عرضه شد. اما تا سال 2020 طول کشید تا سرمایه گذاران در مورد سهام هیجان زده شوند. امسال 189 درصد افزایش داشته است.

Synaptics در قلب سیلیکون ولی رشد کرد و پدهای لمسی و پدهای اسکرول را برای کامپیوترها و همچنین بیومتریک توسعه داد. سپس فناوری لمسی آن در گوشی های هوشمند طنین انداز شد. اکنون، با وجود دستگاه‌های محاسباتی بیشتر، Synaptics در مرکز رونق اینترنت اشیا (IoT) قرار دارد.

فناوری این شرکت را می توان در خودروهای متصل، هدفون های واقعیت مجازی، گیرنده ها، پهپادها و سیستم های بازی یافت. بر مصرف کم انرژی برای انواع دستگاه های بی سیم تمرکز دارد.

مایکل هارلستون، مدیرعامل این شرکت در ماه جولای به جیم کرامر از CNBC گفت: “ما با این تجارت بسیار خوب عمل کردیم – این از بهترین انتظارات ما فراتر رفت.” “من فکر می کنم این به این دلیل است که ما آنچه را که بقیه دنبال می کردند دنبال نکردیم. ما آن را تغییر مکان دادیم تا به دنبال یک بازار جالب برویم که تولیدکننده بزرگی بود.”

در اوایل این ماه، Synaptics خرید 549 میلیون دلاری DSP Group را که پردازش صوتی و چیپ‌ست‌های بی‌سیم را ارائه می‌دهد، تکمیل کرد.

آسانا

داستین مسکوویتز، مدیرعامل آسانا

آسانا

در اوج خود در اواسط نوامبر، آسانا تقریباً پنج بار در سال افزایش یافت و بسیار بالاتر از سایر سهام های فناوری ایالات متحده بود. از آن زمان تقریباً نیمی از ارزش خود را از دست داده است و همراه با تعداد زیادی سهام گران قیمت نرم افزار ابری سقوط کرده است.

با این حال، ارائه‌دهنده نرم‌افزاری که به تیم‌های بازاریابی، عملیات و فروش در مدیریت پروژه‌ها و همکاری از راه دور کمک می‌کند، در سال 2021 به میزان 164 درصد رشد کرد که ناشی از رشد درآمد حداقل 70 درصدی در سه ماهه دوم و سوم به صورت سالانه بود.

Asana مانند Upstart در سال 2020 عمومی شد، اما شروع جشن سرمایه‌گذار چند ماه طول کشید. داستین مسکوویتز، میلیاردر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، در طول مسیر خرید می کند.

Moskowitz در ماه دسامبر سهام Asana را به ارزش حدود 293 میلیون دلار خریداری کرد و از رکود برای تقویت موقعیت خود استفاده کرد. او اکنون حدود 44 درصد از سهام کلاس A و کلاس B شرکت را کنترل می کند، در حالی که این رقم قبل از شروع بورس نیویورک در سپتامبر 2020، 36 درصد بود.

تبدیل مشتریان رایگان به مشتریان پولی، کلید رشد و سودآوری آینده آسانا است. آسانا در گزارش درآمد سه ماهه سوم خود در اوایل این ماه گفت که مشتریان پرداختی 7000 نفر افزایش یافته و به بیش از 114000 رسیده است و درآمد حاصل از مشتریانی که بیش از 5000 دلار در سال خرج می کنند نسبت به سال قبل 96 درصد افزایش یافته است.

فورتینت

دفتر مرکزی Fortinet Inc. در سانی ویل، کالیفرنیا.

تونی آولار | بلومبرگ | گتی ایماژ

با دو فصل متوالی رشد درآمد بیش از 30 درصد، Fortinet با سریع‌ترین سرعت خود از سال 2016 رشد می‌کند. شوک حملات باج‌افزاری همراه با محیط امنیتی پیچیده‌تر ایجاد شده توسط افزایش ناگهانی کار از راه دور، منجر به افزایش تقاضا شده است. برای فناوری Fortinet امسال.

سهام در روز پنجشنبه ۱۳۳ درصد افزایش یافت و به ۳۴۹.۰۲ دلار رسید. این امر ارزش بازار شرکت را به بیش از 57 میلیارد دلار افزایش داد و از رقیب Palo Alto Networks پیشی گرفت که پس از افزایش 58 درصدی سهام آن در سال 2021، ارزش آن به 55 میلیارد دلار رسید.

به دنبال گزارش Fortinet در مورد درآمدهای بهتر از حد انتظار و یک پیش بینی خوش بینانه در ماه گذشته، تحلیلگران Wedbush قیمت هدف خود را از 350 دلار به 400 دلار افزایش دادند. یکی از دلایل این شرکت، جریان نقدی آزاد شرکت است که از 185.7 میلیون دلار در سال گذشته به 329.8 میلیون دلار افزایش یافت.

تحلیلگران Wedbush که توصیه خود را برای خرید سهام حفظ کردند، نوشتند: به طور خلاصه، رشد صعودی Billings، FCF قوی و خط لوله قوی باید محرک افزایش این سهام باشد.

Nvidia

Nvidia GeForce Now در آیفون

Nvidia

تراشه‌ساز انویدیا بهترین شرکت فناوری سال را با سرمایه‌گذاری بزرگ داشت. سهام در سال 2021 127 درصد جهش کرد و ارزش بازار شرکت را به 741 میلیارد دلار رساند که هفتمین بالاترین رتبه در میان شرکت های فناوری ایالات متحده پس از پنج نام بزرگ فناوری و تسلا است.

رشد درآمد در هر یک از پنج سه ماهه گذشته از 50 درصد فراتر رفت و ثابت کرد که پردازنده‌های گرافیکی با عملکرد بالا انویدیا هنوز هم تقاضای بالایی دارند. در مرکز داده، فناوری انویدیا هوش مصنوعی و حجم کاری فشرده داده را تقویت می‌کند، در حالی که سیستم‌های بازی همچنان به قدرت پردازش بیشتری نیاز دارند.

در اوایل سال جاری، انویدیا پردازنده های جدیدی را به طور خاص برای ارزهای دیجیتال منتشر کرد. آنها تاکنون 526 میلیون دلار درآمد داشته اند، اما ثابت شده است که کریپتو یک بازار بی ثبات برای انویدیا است. این شرکت در ماه گذشته گفت که فروش محصولات به طور متوالی از سه ماهه دوم تا سوم 60 درصد کاهش یافته است و انتظار می رود در سه ماهه چهارم “بسیار ناچیز” باشد.

سرمایه گذاران خیلی نگران نیستند. پس از گزارش درآمد، سهام بیش از 8 درصد افزایش یافت، عمدتاً به این دلیل که پردازنده های بازی، تجارت اصلی انویدیا، 2.76 میلیارد دلار درآمد ایجاد کردند که 106 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

تحلیلگران Piper Sandler در یادداشتی پس از درآمد سه ماهه سوم نوشتند: «ما همچنان معتقدیم که چشم‌انداز بلندمدت شرکت در میان بهترین‌ها در صنعت نیمه‌رساناها است. آنها رتبه خرید خود را حفظ کردند و قیمت هدف خود را از 260 دلار به 350 دلار رساندند.

من میبینم: جیم کرامر می گوید روزی انویدیا می تواند 10 تریلیون دلار ارزش داشته باشد

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesturkcell mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKesimhane kuran firmalarNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma