GAF Energy شرکت تسلا را در اختیار می گیرد تا کاشی های خورشیدی را ارزان تر کند

[ad_1]

زمانی که ایلان ماسک سقف خورشیدی تسلا را در سال 2016 معرفی کرد، این اولین چیزی بود که بسیاری از مردم درباره کاشی های خورشیدی شنیده بودند. اما ایده یک محصول سقفی که بتواند به طور همزمان انرژی تولید کند و با کاشی های آسفالت معمولی مخلوط شود، دهه هاست که وجود داشته است.

شرکت‌هایی از شرکت Dow Chemical گرفته تا BP Solar که اکنون از بین رفته است، به پنل خورشیدی فرصت داده‌اند، اما بسیاری از این محصولات دیگر در بازار وجود ندارند. تولید و نصب کاشی های خورشیدی گران است و هنوز به اندازه پانل های خورشیدی معمولی کارآمد نیستند. این مانع از نفوذ آنها به جریان اصلی شد.

اکنون GAF Energy، زیرمجموعه یکی از بزرگترین شرکت‌های سقف‌سازی جهان و بخش خصوصی صنایع استاندارد، ابتکار جدید کاشی خورشیدی را راه‌اندازی کرده است. این شرکت به تازگی محصولی به نام Timberline Solar را روانه بازار کرده است که به گفته این شرکت ارزان تر و قابل اعتمادتر از سقف خورشیدی تسلا خواهد بود. او به تازگی برنده جایزه CES برای بهترین نوآوری برای شهرهای هوشمند شده است.

آنچه GAF Energy را متمایز می کند

مارتین دبونو، رئیس GAF Energy گفت: “ما بخشی از بزرگترین تولید کننده سقف در جهان هستیم. ما به موادی دسترسی داریم که شرکت های خورشیدی معمولی ندارند.” “هیچ کس تا به حال سعی نکرده است یک محصول خورشیدی بسازد که بتواند توسط یک کارگر سقفی نصب شود. و ما این کار را انجام دادیم، و محصول ما فقط با یک تفنگ میخ دوام می آورد. سرعت آن دو برابر یک تفنگ خورشیدی معمولی است.”

Timberline Solar را می توان مانند یک کاشی معمولی به پشت بام میخ کرد که به گفته GAF Energy باعث کاهش پیچیدگی و هزینه نصب می شود. با ارتفاع 17 اینچ و طول 64 اینچ، شینگل ها نیز بزرگتر از تسلا هستند، که به معنی قطعات تولید کمتر و اتصالات سیم کشی کمتر است، که این شرکت همچنین انتظار دارد هزینه ها را کاهش دهد و در عین حال قابلیت اطمینان را افزایش دهد.

با این حال، طراحی بزرگ‌تر و حجیم‌تر همچنین به این معنی است که کاشی‌های GAF Energy به خوبی با محصول تسلا که تقریباً از مواد سقف معمولی قابل تشخیص نیست، ترکیب نمی‌شود.

Gabriela Bunea، معاون ارشد تحقیق و توسعه خورشیدی در GAF Energy، پنل خورشیدی جدید این شرکت را در اختیار دارد.

انرژی GAF

GAF Energy می‌گوید پیوندهای عمیق آن با بخش سقف‌سازی همچنین به آن کمک می‌کند در هزینه‌های فروش و بازاریابی صرفه‌جویی کند، زیرا این شرکت می‌تواند مشتریان خورشیدی را از طیف وسیعی از افرادی که قبلاً برای سقف جدید به GAF می‌آیند جذب کند.

زمان طبیعی برای قرار دادن انرژی خورشیدی روی سقف زمانی است که می خواهید سقف خود را تغییر دهید. دیوید وینتر، یکی از مدیران عامل صنایع استاندارد، گفت: به معنای واقعی کلمه نصب یک پنل فتوولتائیک کاملاً جدید بر روی سقف قدیمی که ضمانت نامه را دارد، وجود ندارد.

وینتر می‌گوید از هر سه کاشی آسفالتی در ایالات متحده، یکی سقف GAF است. “بنابراین ما افرادی هستیم که در لحظه ای که باید سقف خانه خود را عوض کنند پشت میز آشپزخانه با صاحب خانه نشسته ایم، جایی که می توانیم ایده انرژی خورشیدی را ارائه دهیم.”

درباره انرژی پاک از CNBC Pro بیشتر بخوانید

به گفته وود مکنزی، هزینه جذب مشتری معمولاً 23 درصد از کل هزینه یک سیستم خورشیدی مسکونی را تشکیل می دهد، بنابراین صرفه جویی در اینجا ممکن است کلیدی باشد.

GAF Energy همچنین این واقعیت را تبلیغ می کند که کاشی های خود را در تاسیسات خود در سن خوزه، کالیفرنیا مونتاژ و به طور جزئی تولید می کند. در حالی که این شرکت سلول های فتوولتائیک خود را از تایلند وارد می کند، معتقد است که تولید داخلی سودآور است.

دیبونو می‌گوید: «آنچه به ما امکان می‌دهد انجام دهیم این است که پیشرفت‌های محصول خود را از آزمایشگاه دریافت کنیم و آنها را وادار کنیم که خیلی سریع در محصول نمونه‌سازی کنند. از طرف دیگر، تیم ها برای ایجاد تغییرات باید به خارج از کشور پرواز کنند. “و آنچه می بینید این است که تغییرات در محصول شما به معنای واقعی کلمه یک چهارم و سال طول می کشد، در حالی که اینجا ساعت ها و روزها طول می کشد.”

سوالات باقی می ماند

فقط عملکرد واقعی در طول ضمانت 25 ساله محصول نشان می دهد که آیا GAF Energy واقعاً کد یک محصول کاشی خورشیدی مقرون به صرفه و قابل اعتماد را فاش کرده است یا خیر.

GAF Energy اطلاعات قیمت گذاری خاصی را در اختیار CNBC قرار نداد، اگرچه DeBono تخمین زد که به طور متوسط، Timberline Solar می تواند حدود دو برابر هزینه جایگزینی سقف با کاشی های آسفالت معمولی هزینه داشته باشد.

«بگذریم که در بسیاری از نقاط کشور شما قیمت سقف پانزده هزار دلاری دارید. دیبونو گفت که با گرفتن یک منظومه شمسی، اضافه کرد که پانزده هزار دیگر خواهد بود.

کاشی های خورشیدی تیمبرلین GAF Energy به طور کامل در خانه در Moncler، نیوجرسی نصب شده است.

انرژی GAF

خرید سقف خورشیدی با قیمت 30000 دلار بسیار ارزان‌تر از هر چیزی در بازار امروز است و می‌تواند کمتر از تهیه سقف جدید به اضافه پنل‌های خورشیدی معمولی باشد.

در مقام مقایسه، هزینه تخمینی تسلا برای یک سانروف به طور متوسط ​​1700 فوت مربع در منطقه خلیج فارس حدود 40700 دلار قبل از یارانه های خورشیدی است. اما مشخص است که محصول تسلا بسیار بیشتر از برآوردهای اولیه هزینه دارد. این شرکت در سال گذشته پس از افزایش شدید قیمت سقف خورشیدی برای مشتریانی که قبلاً قراردادهایی را امضا کرده بودند، با یک شکایت دسته جمعی مواجه شد. (تسلا بعداً به برخی از مشتریان گفت که طبق اسناد قانونی افزایش قیمت را لغو خواهد کرد.)

اثربخشی کاشی های GAF در یک محیط واقعی نیز یک سوال باز است، زیرا کاشی های خورشیدی قبلی قابل مقایسه با پانل های معمولی نبودند.

بری سینامون، بنیانگذار نصب کننده سیستم های خورشیدی سینامون انرژی سیستم های خورشیدی مستقر در سیلیکون ولی، گفت: آنها اساساً کارایی کمتری دارند.» و دلیل آن هم سطح بودن آنها با سقف و داغ بودن سقف است. و بنابراین سلول های خورشیدی داغ به اندازه سلول های خورشیدی خنک تر در ماژول های معمولی کارآمد نیستند.

GAF Energy می‌گوید از سلول‌های mono-PERC بسیار کارآمد استفاده می‌کند که عملکرد بهتری نسبت به سلول‌های PV تک کریستالی سنتی در دماهای بالا دارند. با این حال، با توجه به اندازه کاشی خورشیدی تیمبرلاین و قدرت ادعایی آن 45 وات، در شرایط ایده آل همچنان انرژی کمتری در هر فوت مربع نسبت به آخرین کاشی 71.7 واتی تسلا یا پنل خورشیدی با اندازه متوسط ​​300 وات تولید می کند. از آنجایی که زوناهای GAF Energy با هم همپوشانی دارند، هر کدام دارای مواد غیرفعال زیادی هستند. این شرکت ادعا می‌کند که اگر فقط به سلول‌های خورشیدی فعال نگاه کنید، بازده برد آن برابر با تسلا است، اگرچه هنوز کارایی کمتری نسبت به یک پنل خورشیدی استاندارد دارد.

در طول مصاحبه CNBC با Cinnamon، کاشی GAF Energy منتشر نشد. اما در مورد زوناهای خورشیدی به طور کلی، او شک داشت که آنها هرگز مورد پسند توده ها قرار گیرند.

من واقعاً چیزی نمی بینم که با هر یک از این عوامل تغییر کند که آن را به یک محصول انبوه گسترده تبدیل کند. من فکر می کنم که همیشه یک محصول خاص مانند یک ماشین اسپرت لوکس خواهد بود.

با این حال، گابریلا بونیا، معاون ارشد تحقیق و توسعه خورشیدی در GAF Energy، می‌گوید که تیمبرلاین سولار قادر خواهد بود در زمینه قیمت، کارایی و قابلیت اطمینان رقابت کند.

امیدوارم پنج، ده سال دیگر که به فکر تعویض سقف خود هستید، سقف خورشیدی را انتخاب کنید، زیرا منطقی به نظر می رسد، زیرا جذاب است و به دلیل اینکه تضمینی مانند بقیه سقف ها خواهید داشت. “

برای دیدن نگاه اولیه CNBC به پایگاه تحقیق و توسعه و تولید GAF Energy در سن خوزه، کالیفرنیا، جایی که کاشی های خورشیدی تیمبرلاین را مونتاژ می کند، ویدیو را تماشا کنید.

–Lora Kolodny در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriMobil Ödeme bozdurma