به نظر می رسد موج Omicron در آفریقای جنوبی، لندن بعدی به اوج خود رسیده است؟

[ad_1]

متخصصان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان آکادمیک استیو بیکو در 19 ژانویه 2021 در پرتوریا، آفریقای جنوبی.

تصویر هاله تصویر هاله گتی ایماژ

تنها در چند هفته، نوع Omicron Covid-19 – که برای اولین بار در آفریقای جنوبی و بوتسوانا در ماه نوامبر کشف شد – در سراسر جهان رشد کرد و منجر به میلیون‌ها مورد جدید و اعمال مجدد محدودیت‌های کرونا در بسیاری از کشورها شد.

ایالات متحده و اروپا در اسرع وقت واکسن‌های تقویت‌کننده را راه‌اندازی می‌کنند، به دنبال مطالعات تولیدکنندگان واکسن علیه کووید Pfizer-BioNTech و Moderna مبنی بر اینکه نوع omicron اثربخشی دو دوز استاندارد واکسن‌های کووید را تضعیف می‌کند، اما واکسن‌های تقویت‌کننده به طور قابل‌توجهی حفاظت را افزایش می‌دهند. در مقابل گزینه

با این حال، موارد در هر دو منطقه افزایش یافته است، به طوری که ایالات متحده بیش از 1 میلیون مورد جدید ابتلا به کووید را در روز دوشنبه گزارش می دهد، و بریتانیا و فرانسه نیز از جمله مواردی هستند که تعداد خیره کننده ای از عفونت های روزانه را گزارش می کنند، بیش از 200000 نفر در روز در روز. برآوردهای اخیر. . بستری شدن در بیمارستان نیز به طور پیوسته در کشورهای آسیب دیده در حال افزایش است، اگرچه بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بسیار کمتر از اوج قبلی است.

علاوه بر شواهد فزاینده ای که نشان می دهد omicron باعث بیماری کمتر جدی نسبت به پیشینیان خود می شود، کارشناسان با احتیاط خوش بین هستند که در حالی که موج omicron تیزتر از انواع قبلی است، ممکن است شدیدتر باشد.

به گفته کارشناسان، آفریقای جنوبی بر این باور است که موج اومیکرون آن به اوج خود رسیده است، برای مثال، و در لندن – جایی که موارد omicron در ماه دسامبر قبل از اینکه این گزینه واقعاً در بقیه اروپا اعمال شود افزایش یافت – می تواند شاهد شروع مواردی باشد که به گفته کارشناسان، این امید را تقویت می کند که موج omicron ممکن است به زودی در جاهای دیگر به اوج خود برسد.

Omicron “ممکن است اوج گرفته باشد”

دولت آفریقای جنوبی در 30 دسامبر بیانیه ای صادر کرد و گفت: وزارت بهداشت این کشور در هفته منتهی به 25 دسامبر (89781 مورد) 29.7 درصد کاهش در تعداد موارد جدید افتتاح شده در مقایسه با تعداد موارد جدید افتتاح شده در این کشور داشته است. هفته قبل (127753).

در این بیانیه آمده است: «همه شاخص‌ها حاکی از آن است که کشور ممکن است از اوج موج چهارم در سطح کشور عبور کرده باشد» و موارد ابتلا در همه استان‌ها به جز کیپ غربی و کیپ شرقی که به ترتیب 14 و 18 درصد رشد داشته‌اند، کاهش یافته است.

این بیانیه افزود: با این حال، در همه استان‌ها به جز کیپ غربی کاهشی در میزان بستری‌ها وجود دارد، و خاطرنشان کرد که پذیرش‌ها به طور کلی با نوع Omicron کمتر بوده است.

“اگرچه نوع omicron به شدت سرایت می کند، سطوح پایین تری از بستری شدن در بیمارستان نسبت به امواج قبلی وجود دارد. این بدان معناست که کشور دارای ظرفیت رایگان برای پذیرش بیماران حتی برای خدمات بهداشتی معمول است. تعداد فوتی ها در تمام استان ها افزایش اندکی داشته است.»

“جریان ناگهانی” عفونت ها

کارشناسان جهانی به دقت داده‌های مربوط به کووید را در آفریقای جنوبی دنبال می‌کنند، زیرا این کشور جزو اولین کشورهایی بود که نوع omicron را کشف کرد و به سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این سویه بسیار جهش‌یافته را در 26 نوامبر به عنوان یک “گزینه نگران کننده” شناسایی کرد.

مطالعات واقعی از آفریقای جنوبی و بریتانیا نشان می دهد که افراد آلوده به omicron به بیماری خفیف تری نسبت به دلتای غالب جهانی فعلی مبتلا می شوند. با این حال، Omicron بسیار قابل حمل تر است، به این معنی که موارد بیشتر می تواند فشار بیشتری را بر مراقبت های بهداشتی وارد کند.

هنگامی که omicron برای اولین بار توسط پزشکان در آفریقای جنوبی کشف شد، آنها متوجه شدند که بیماران آنها به نظر می رسد که بیماری های خفیف تری شبیه سرماخوردگی را نسبت به آنفولانزا تجربه می کنند، که علائم آن با گونه های قبلی کووید مرتبط است. پزشکان آفریقای جنوبی همچنین دریافتند که اکثر افرادی که با omicron در بیمارستان بستری شده اند به دلایل دیگری در بیمارستان بستری شده اند و نیازی به اکسیژن ندارند.

مطالعه دیگری که در مجله بین‌المللی بیماری‌های عفونی در 28 دسامبر منتشر شد، نشان می‌دهد که موج Omicron پذیرش در بیمارستان در Tshwane (شهری در Gauteng، آفریقای جنوبی، جایی که موارد omicron در دسامبر افزایش یافت) “در عرض 4 هفته پس از شروع خود به اوج خود رسید. پذیرش در بیمارستان به سرعت افزایش یافت و در طی یک دوره 33 روزه شروع به کاهش کرد.

فرید عبدالله، مدیر تحقیقات ایدز و سل در شورای تحقیقات پزشکی آفریقای جنوبی، موج omcron عفونت ها را به “سیل ناگهانی” تشبیه کرد و میزان افزایش، اوج و کاهش موج Omicron را ” خیره کننده” توصیف کرد.

خوش بینی محتاطانه برای لندن

مانند آفریقای جنوبی، بریتانیا نیز تحت نظارت دقیق قرار گرفت، زیرا این اولین کشور اروپایی بود که در ماه دسامبر، قبل از اینکه این گزینه به ایالات متحده و اروپای قاره ای سرایت کند، به شدت تحت تأثیر جهش عفونت های میکرون قرار گرفت.

پایتخت بریتانیا، لندن، در ماه دسامبر شاهد افزایش عفونت‌های omicron بود، اما نشانه‌هایی وجود دارد که موارد شروع به کاهش می‌کنند، که نشان می‌دهد دوباره این موج omicron سریع‌تر از قبل به اوج خود خواهد رسید.

نیل فرگوسن، اپیدمیولوژیست، استاد دانشکده بهداشت عمومی امپریال کالج لندن، روز سه‌شنبه گفت که او “با احتیاط خوشبین است که میزان عفونت در لندن در این گروه سنی کلیدی 18 تا 50 سال، که ناشی از اپیدمی Omicron است، ممکن است وجود داشته باشد. پلاتو “، اگرچه او در برنامه رادیویی بی بی سی امروز گفت که” هنوز زود است که بگوییم آیا آنها هنوز در حال کاهش هستند یا خیر”.

او گفت: «ما ممکن است الگوی متفاوتی را در بستری شدن در بیمارستان مشاهده کنیم.» وی با تکرار سایر مقامات دولتی که هشدار دادند بیمارستان‌ها در بریتانیا در هفته‌های آینده با استرس بیشتری مواجه خواهند شد، گفت: «فرگوسن ممکن است در چند هفته شاهد سطوح بالایی باشیم. . “

بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میرها با عفونت های جدید تا چند هفته عقب می ماند، اما برنامه گسترده واکسیناسیون بریتانیا در برابر کووید کمک کرده است که میزان پذیرش و مرگ و میر در بیمارستان بسیار کمتر از مراحل اولیه همه گیری باشد. با توجه به تفاوت‌های جمعیتی، پوشش واکسن و سطح ایمنی در بین جمعیت‌ها، باید دید که آیا تجربه آفریقای جنوبی با omicron را می‌توان با بریتانیا مقایسه کرد.

لارنس یانگ، استاد انکولوژی مولکولی در دانشگاه وارویک، روز سه‌شنبه به CNBC گفت: «به نظر می‌رسد موارد در لندن در گروه سنی 18 تا 50 سال تشدید می‌شود»، اما چند هفته آینده برای مشاهده چگونگی omicron حیاتی خواهد بود. بحران در حال پخش است

وی گفت: «این مشکل اکنون در میان گروه‌های سنی بالاتر شایع است، که احتمالاً با اختلاط در فصل تعطیلات تقویت شده است و منجر به پیامدهای شدیدتر و بستری شدن در بیمارستان خواهد شد و همچنین عفونت‌های بیشتری در کودکان سنین مدرسه کمتر خواهد شد. [that] تعداد موارد را بیشتر افزایش خواهد داد.”

اما با توجه به گسترش گسترده و سریع امیکرون، همراه با سطح ایمنی در جمعیت، افراد مستعد زیادی برای ابتلا باقی نخواهند ماند، بنابراین انتظار می‌رود تعداد موارد ابتلا طی چند هفته آینده کاهش یابد. او گفت: «ممکن است به دلیل سطوح مختلف عفونت در بخش‌های مختلف بریتانیا، تحت تأثیر تغییر اقدامات محدودکننده، این کاهش شدید مشابه گزارش شده در آفریقای جنوبی نباشد.

دنی آلتمن، استاد ایمونولوژی در امپریال کالج لندن، روز سه‌شنبه به CNBC گفت که داده‌ها و تجربه آفریقای جنوبی دلیلی برای خوش‌بینی است و «تعداد عظیم» عفونت‌های omicron در اروپا «شدت را افزایش نداده است». پذیرش و مرگ در واحدهای مراقبت، علیرغم هشدارهایی مبنی بر اینکه مرگ به زمان نیاز دارد.»

به گفته پروفسور دیوید هیمن، اپیدمیولوژیست در دانشکده بهداشت و طب گرمسیری لندن، پذیرش در بیمارستان یک شاخص کلیدی برای نظارت است.

این ویروس کرونا مانند سایر کروناویروس‌ها یک ویروس بومی در انسان خواهد بود و احتمالاً در نهایت باعث سرماخوردگی خواهد شد. این به این دلیل است که با افزایش ایمنی در جمعیت و در حال حاضر سطح آنتی بادی ها در بریتانیا بیش از 90٪ است، به محض اینکه این اتفاق بیفتد، ویروس اصلاح می شود – از عفونت مجدد یا عفونت افرادی که واکسینه شده اند جلوگیری نمی کند – اما از ایجاد بیماری جدی جلوگیری می شود، بنابراین پذیرش در بیمارستان بسیار مهم است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriMobil Ödeme bozdurma