بایدن سارا بلوم راسکین را به عنوان معاون رئیس فدرال رزرو معرفی خواهد کرد

[ad_1]

سارا بلوم راسکین، به عنوان معاون وزیر خزانه داری در وزارت خزانه داری در واشنگتن، دی سی، 2 اکتبر 2014.

یوری گریپاس | رویترز

به گفته افراد آشنا، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، سارا بلوم راسکین را به عنوان نایب رئیس بعدی فدرال رزرو، احتمالا قدرتمندترین تنظیم کننده بانکی کشور، معرفی خواهد کرد.

به گفته افرادی که خواستند نامشان فاش نشود، بایدن لیزا کوک و فیلیپ جفرسون را به عنوان فرمانداران فدرال رزرو معرفی خواهد کرد.

در هفته های آینده، هر نامزد توسط کمیته بانکی سنا، نهاد کنگره که مسئول بررسی انتصابات ریاست جمهوری در بانک مرکزی است، مورد بازجویی قرار خواهد گرفت. اگر سنا نامزدی آنها را تایید کند، کوک اولین زن سیاه پوستی خواهد بود که در فدرال رزرو خدمت می کند، در حالی که جفرسون چهارمین سیاه پوستی خواهد بود که این کار را انجام می دهد.

کمیسیون روز سه‌شنبه جلسه استماع خود را برای معرفی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، که بایدن برای دومین دوره انتخاب کرده است، برگزار کرد. روز پنجشنبه، کمیسیون جلسه استماع مشابهی را درباره لائل برینارد، رئیس فدرال رزرو، که بایدن به عنوان معاون بعدی رئیس بانک انتخاب کرد، برگزار کرد.

بایدن با انتخاب راسکین به‌عنوان معاون هیئت نظارت، به وعده‌های دموکرات‌ها مبنی بر تشدید قوانین تصویب شده پس از بحران مالی و احیای جنبه‌هایی از قانون به نام پل واکر، رئیس پیشین فدرال رزرو که توانایی بانک‌ها را برای تجارت محدود می‌کرد، عمل کند. سود.

راسکین تجربه کار با فدرال رزرو را دارد و از سال 2010 تا 2014 به عنوان یک بانک مرکزی خدمت کرده است، قبل از اینکه معاون وزیر خزانه داری دولت اوباما باشد. او با نماینده جیمی راسکین، MD ازدواج کرده است.

انتظار می رود که پاول و برینارد هر دو بدون هیاهو و با حمایت دو حزبی مجلس سنا را پاک کنند، اما راسکین، کوک و جفرسون می توانند شانس بیشتری برای تایید داشته باشند. پت تومی، سناتور جمهوری خواه پنسیلوانیا، یکی از اعضای ارشد کمیته بانکی، با عجله به بررسی آخرین انتخاب بایدن پرداخت.

او پنجشنبه شب در بیانیه ای گفت: «سارا بلوم راسکین به طور خاص از فدرال رزرو خواست تا بانک ها را تحت فشار قرار دهد تا وام های شرکت های انرژی سنتی را خفه کنند و این کارفرمایان را از هرگونه تسهیلات وام اضطراری فدرال رزرو حذف کنند. من نگرانی جدی دارم مبنی بر اینکه این بانک از دستورات قانونی سختگیرانه فدرال رزرو در مورد سیاست های پولی و نظارت بانکی برای وادار کردن بانک مرکزی به ایفای نقش فعال در توزیع سرمایه سوء استفاده کند.

وی افزود: “من به دقت بررسی خواهم کرد که آیا خانم کوک و آقای جفرسون تجربه، قضاوت و دیدگاه های سیاسی لازم برای خدمت به عنوان مدیران فدرال رزرو را دارند یا خیر.”

در حالی که نام جفرسون اخیراً در بحث های غیرعلنی برای خدمت به عنوان فرماندار ظاهر شد، نامزدی کوک به خوبی تلگراف شد. CNBC در ماه مه اعلام کرد که او بهترین گزینه برای سناتور شرود براون، رئیس کمیته بانکی و دموکرات از اوهایو، برای خدمت به عنوان فرماندار است.

کوک استاد اقتصاد و روابط بین الملل در دانشگاه ایالتی میشیگان است. او همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره مرکز رشد منصفانه، یک اندیشکده مترقی مستقر در واشنگتن است که برخی از بهترین اقتصاددانان بایدن را در میان فارغ التحصیلان خود فهرست می کند. او همچنین به عنوان یک اقتصاددان ارشد در شورای مشاوران اقتصادی دولت اوباما خدمت کرده است.

جفرسون، در عین حال، معاون رئیس امور دانشگاهی و رئیس دانشکده در کالج دیویدسون است. فعالیت آکادمیک ده ساله او بر بازار کار و فقر متمرکز بوده است.

از کارهای برجسته او می توان به مطالعه سال 2005 اشاره کرد که هزینه ها و مزایای سیاست پولی را ارزیابی کرد، سیاستی که “اقتصاد پرفشار” را ترویج می کند که در آن فدرال رزرو دسترسی آسان تر به پول و نرخ های بهره پایین تر را برای تحریک پول بیشتر فراهم می کند. بازارهای کار سختگیرانه.

او و دیگر اقتصاددانان، از جمله برینارد، استدلال می کنند – به طور کلی و به استثنای شرایط شدید اقتصادی – که مزایای اضافه شده از حداکثر نرخ اشتغال پایین تر، ارزش پتانسیل تورم گرم تر را دارد.

راسکین و مقررات

پس از ترک دولت، راسکین فدرال رزرو و سایر تنظیم کننده های مالی را تحت فشار قرار داد تا نقش فعال تری در مقابله با خطرات مالی ناشی از تغییرات آب و هوایی داشته باشند.

“اگرچه هیچ یک از آژانس های نظارتی آن به طور خاص برای کاهش خطرات رویدادهای آب و هوایی طراحی نشده اند، اما هر یک دارای اختیارات کافی برای پوشش دادن این خطرات در طیفی از ابزارهایی هستند که قبلاً توسط کنگره به آنها داده شده است.” راسکین در سپتامبر.

او اضافه کرد: «با توجه به تأثیر غیرقابل پیش‌بینی – اما آشکارا رو به رشد – تغییرات آب و هوایی بر اقتصاد، تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده باید منطقه آسایش خود را ترک کرده و زودتر اقدام کنند تا مشکل بدتر شود و پرداختن به آن پرهزینه‌تر شود».

راندال کوارلز، معاون رئیس جمهور سابق، که اخیراً فدرال رزرو را ترک کرد، نقش مهمی در کاهش سرمایه مورد نیاز بانک های ایالات متحده با کمتر از ۷۰۰ میلیارد دلار دارایی و تسهیل قوانین حسابرسی قانون واکر در معاملات جی پی مورگان ایفا کرده است. چیس، گلدمن ساکس و دیگران. . بانک های سرمایه گذاری

سیاست CNBC

بیشتر از پوشش سیاسی CNBC را بخوانید:

مقامات فدرال رزرو، که از یک موضع نظارتی آسان‌تر حمایت می‌کنند، می‌گویند صنعت از سرمایه خوبی برخوردار است و به برخی از اقدامات محدودکننده‌تر که پس از بحران معرفی شده است، نیاز ندارد.

بسیاری از دموکرات‌ها، از جمله سناتور الیزابت وارن، از ماساچوست عقب نشینی کردند و گفتند که این عقب‌نشینی، بخش بانکی را در برابر شوک‌ها آسیب‌پذیرتر کرده و مستعد ریسک‌پذیری بیش از حد است.

مبارزه با تورم

این نامزدها در زمان نامطمئنی برای فدرال رزرو انجام می شود، که در هفته های اخیر شروع به کاهش سیاست های پول آسان خود در مواجهه با بهبود اشتغال و بالاترین نرخ تورم سالانه از سال 1982 کرده است.

در زمان فعالیت های اقتصادی عادی، فدرال رزرو برای به حداکثر رساندن اشتغال و تثبیت قیمت ها، نرخ های بهره کوتاه مدت را تعدیل می کند.

هنگامی که فدرال رزرو می خواهد اقتصاد گرم شود، می تواند هزینه های استقراض را برای تقویت بازار مسکن و فعالیت های اقتصادی گسترده تر و همچنین اشتغال کاهش دهد. اما اگر او نگران گرمای بیش از حد یا تورم سرکش است، می تواند نرخ بهره را افزایش دهد تا وام ها گرانتر شود.

در مواقع اضطراری اقتصادی، بانک مرکزی همچنین می‌تواند از اختیارات گسترده‌تری استفاده کند و مقادیر زیادی اوراق قرضه بخرد تا هزینه‌های استقراض را پایین نگه دارد و بازارهای مالی را با دسترسی آسان به پول تقویت کند. این کار را در سال 2020 با ورود همه‌گیری کووید-19 انجام داد، حرکتی که برای اطمینان بخشیدن به خرده‌فروشان و اطمینان بخشیدن به شرکت‌های دارای تفکر نقدینگی کار می‌کند.

با افزایش قیمت اوراق، بازده اوراق قرضه کاهش می یابد، به این معنی که این خریدها باعث کاهش نرخ بهره می شود. اما پایان دادن به این نوع اقدامات نقدینگی از دوران اضطراری – و چشم انداز نرخ های بهره بالاتر – می تواند تأثیر معکوس بر بازارها داشته باشد.

انتشار آخرین دقایق نشست فدرال رزرو در اوایل ژانویه، که نشان می داد چندین کارمند از کاهش اخیر تراز و افزایش نرخ بهره حمایت می کنند، باعث فروش در وال استریت شد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriMobil Ödeme bozdurma