با “مهاجران کووید” که در طول همه گیری به خارج از کشور نقل مکان کردند، آشنا شوید

[ad_1]

Jasmine007 | E + | گتی ایماژ

لندن – ممکن است مهاجرت به خارج از کشور بدیهی ترین کار در طول یک بیماری همه گیر به نظر نرسد، اما برای بسیاری از مردم، کووید-19 انگیزه لازم برای برداشتن یک گام تند را فراهم کرده است.

در نظرسنجی از بیش از 12000 نفر آنلاین در ژانویه 2021، حدود یک نفر از هر 10 خواننده وب سایت خارجی InterNations گفت که تصمیم گرفته است به دلیل همه گیری ویروس کرونا به خارج از کشور مهاجرت کند.

ماریا آیلرسن یکی از کسانی است که این حرکت را انجام داده است. مربی روابط عمومی و معلم یوگا، او لندن را به مقصد لیسبون، پرتغال، در نوامبر 2020 با افزایش موارد کووید در بریتانیا ترک می کند.

آیلرسن، دانمارکی، شنیده بود که پایتخت پرتغال در حال تبدیل شدن به مرکز جدیدی برای جامعه بین‌المللی پس از برگزیت است. او همچنین می خواست جایی در آب و هوای آفتابی تر از بریتانیا زندگی کند. “خیلی زیاد بود، چرا که نه؟” آیلرسن از طریق تماس ویدیویی به CNBC گفت: “ما واقعاً تحقیقات زیادی انجام ندادیم – ما فقط می خواهیم ببینیم چه اتفاقی می افتد، و این بهترین تصمیم تاکنون بود.”

پرتغال در نظرسنجی بین‌المللی از بهترین مکان‌ها برای مهاجران در سال 2021 در رتبه پنجم قرار گرفت و از نظر کیفیت زندگی، فرصت‌های فراغت و دسترسی در رتبه‌بندی بالایی قرار گرفت.

آیلرسن و شریک اسپانیایی‌اش از آپارتمان‌هایی که در Airbnb پیدا کرده بودند برای امتحان بخش‌های مختلف شهر استفاده کردند و در نهایت در Campo de Ouric ساکن شدند، جایی که به دلیل پیاده‌روهای وسیع و پارکی که می‌توانستند سگشان را ببرند، آن را دوست داشتند.

از نظر کاری، آیلرسن قبلاً از طریق شرکت مشاوره ای Be Conscious PR به مشتریان خود از راه دور از طریق ویدئو آموزش داده است که به انتقال به لیسبون کمک کرد. “هر وقت با مشتریان جدید صحبت می کنم، واقعاً ساده است [helps] برای الهام بخشیدن و نشان دادن آنها [that] شما واقعاً می توانید از هر جایی کار کنید، “او گفت.

قدرت لیسبون، پل شهر Ponte 25 de Abril را نشان می دهد که روی رودخانه تاگوس قرار دارد.

عکاسی استیون نولز لحظه | گتی ایماژ

او همچنین پس از شرکت در کلاسی در یک استودیوی محلی، یافتن شغلی برای آموزش یوگا نسبتاً آسان در لیسبون پیدا کرد و از طرف مالک برای رهبری یک جلسه آزمایشی دعوت شد. او اکنون به طور منظم تدریس می کند. این چیزی است که پس از نقل مکان به لیسبون متوجه شدم که اتفاق می افتد… همه این چیزهایی که در لندن بسیار لاغر و شلوغ بود، به راحتی اتفاق افتاد.”

با این حال، با توجه به محدودیت‌های بیماری همه‌گیر و محدودیت‌های سفر، همه افراد به این راحتی رانندگی نکرده‌اند.

آنائیس نستا، کارآفرین و تحلیلگر تجاری سابق، در فوریه 2020، تنها چند هفته قبل از تعطیلی، از لیون، فرانسه، به بوستون، ایالات متحده آمریکا، به همراه همسر و دو پسرش نقل مکان کرد.

«در آن زمان، ما به طور کامل از گستردگی کووید-19 آگاه نبودیم. ما سریع یک خانه پیدا کردیم. او از طریق ایمیل به CNBC گفت: «به سختی وقت داشتیم که میز و صندلی بخریم، زیرا مغازه ها و رستوران ها بسته بودند. فرزندان این زوج نتوانستند به مدرسه بروند و پروژه های حرفه ای نستا به تعویق افتاد.

«من سناریوهای مهاجرت را تصور می‌کردم، اما این سناریویی که ما در آن زندگی می‌کردیم بسیار دور بود. فهمیدم که منتظر سومین فرزندمان هستیم. ما به کشوری رسیدیم که هیچ‌کس را نمی‌شناختیم، بدون اینکه فرصتی برای ایجاد پیوندهای اجتماعی و کشف کشور میزبان جدید خود داشته باشیم.

دو سال بعد ممنوعیت سفر برداشته شد و خانواده بزرگ نستا به دختر جدید این زوج معرفی شدند. پس از یک شروع دشوار، او اکنون احساس می کند خوش شانس است که در “یکی از جذاب ترین کشورها” زندگی می کند، و خانواده به لوئیزیانا و فلوریدا سفر کرده اند و همچنین به تور نیوانگلند رفته اند.

توصیه نستا برای کسانی که قصد مهاجرت دارند؟ برو. رفتن به خارج از کشور شتاب دهنده واقعی پیشرفت شخصی است.

اما او افزود: “اگر به عنوان یک زوج بروید و حتی بیشتر [so] در مورد کودکان، من فکر می کنم ضروری است که قبل از ترک، خواسته های هر یک را تعریف کنیم [person]”

قبل از انتخاب بوستون، نستا و همسرش پنج مقصد برتر خود را به طور جداگانه فهرست کردند و سپس مزایا و معایب مکان‌های رایج را قبل از تجزیه و تحلیل فرصت‌های شغلی بالقوه در هر شهر یادداشت کردند. کبک رتبه بالایی داشت، اما آنها بوستون را به دلیل کار شوهرش، شهرت او در علم و موقعیتش بین اقیانوس و کوه ها انتخاب کردند.

حرکت خود را برنامه ریزی کنید

نینا هابسون، سابق بریتانیایی، در سانتیاگو، شیلی زندگی می‌کرد که همه‌گیری شیوع پیدا کرد و به هر کسی که برای اولین بار به زندگی در خارج از کشور فکر می‌کرد توصیه کرد برنامه‌ریزی خوبی داشته باشد.

او و خانواده‌اش اکنون به شهرستان محل زندگی‌اش یورکشایر در بریتانیا بازمی‌گردند و قصد دارند برای نقل مکان بعدی خود به پونتا دل استه در اروگوئه بروند. «مدتی وقت بگذارید و فکر کنید… گزینه‌ها را با هرکس دیگری که در این حرکت دخیل هستند بحث کنید و واقعاً گوش کنید. برای مثال، من و شوهرم زمانی را در یک کافه گذراندیم و توافق کردیم که فقط در سکوت مطلق گوش کنیم تا بتوانیم واقعاً افکارمان را بیان کنیم.

“من به شما پیشنهاد می کنم برنامه ای داشته باشید، از جمله پس انداز کافی برای بازگشت به خانه در صورت مشکل. گفتگو را با همه کسانی که در حرکت شما دخیل هستند ادامه دهید. به همسر و فرزندان خود گوش دهید. برنامه ای بسازید، اما در صورت نیاز برای شکستن برنامه آماده باشید.

شهر پونتا دل استه در اروگوئه.

ElOjoTorpe | لحظه | گتی ایماژ

هابسون یک مربی زندگی است که همچنین وبلاگ TheExpater.com را برای زنان در خارج از کشور راه اندازی می کند و از چندین برنامه و وب سایت برای مدیریت زندگی کاری خود در حین زندگی در خارج از کشور استفاده می کند. «بعد از اینکه تحت تأثیر تغییرات فصلی ساعت قرار گرفتم، اکنون استفاده می کنم ماشین حساب زمان و تاریخ برای بررسی مجدد تماس های کاری من من Wise را برای سازماندهی بین المللی دوست دارم [money] انتقال سریع و ایمن و تکیه بر Slack، [workplace software] آسانا و زوم برای کار من، “او گفت.

وقتی صحبت از فضای کار به میان می‌آید، او برای محیطی تمیز، مرتب و روشن در خانه تلاش می‌کند و سعی می‌کند روز کاری را از روزهای بعد که کار تمام می‌شود جدا کند. او پیشنهاد کرد: «لپ‌تاپ را تا کنید، پرده‌ها را کنار بزنید، یک شمع روشن کنید، نوت‌بوک را کنار بگذارید.» و هابسون به یک روال پایبند است. او گفت: «فرزندانم می‌دانند که من باید صبح کار کنم و درس بخوانم، اما بعدازظهر در کنارشان هستم.

بهشت ساحلی

رویای زندگی در کنار اقیانوس برای ناتالی لوی، مشاور سابق استخدام مستقر در نیویورک محقق شد. او در آگوست 2020 به تولوم در سواحل کارائیب مکزیک نقل مکان کرد و او را به دلیل نزدیکی به خانواده اش در ایالات متحده، جامعه مهاجران و دسترسی به شهرهایی مانند کانکون انتخاب کرد.

او از طریق ایمیل به CNBC گفت: «من فرصتی برای زندگی در بهشتی با آسایش داشتم.

لوی که اکنون یک مربی کسب و کار است، می‌گوید نسبت به نقش قبلی‌اش کار بیشتری برای خودش به دست می‌آورد، و اضافه کرد که اگر اتصال برق یا اینترنت غیرقابل اعتماد بود، «چالش‌انگیز» است که سرعتش را کم کند و صبورتر باشد. او افزود: «من این امتیاز را می‌دانم که برای خودم کار کنم، به طوری که می‌توانم وقتی مشکلی پیش می‌آید از رایانه‌ام دور شوم و زمانی که دلم می‌خواهد به کارم ادامه دهم.»

برای آیلرسن در لیسبون، جابجایی او به او کمک کرد تا نگرش خود را نسبت به “فرهنگ سروصدا” موجود در شهرهای بزرگ تغییر دهد. لندنی‌ها به این می‌بالیدند که ساعت‌های طولانی کار کرده‌اند و کمبود وقت برای استراحت را به‌عنوان نشانه افتخار متحمل می‌شوند… ما باید از این باور دست بکشیم که فقط در صورتی سزاوار موفقیت هستیم که از طریق کار سخت (ناسالم) زیاد به دست بیاید.» او به ایمیل CNBC گفت.

آیا اجلاس CNBC At Work را از دست دادید؟ در صورت درخواست به جلسات کامل دسترسی داشته باشید https://www.cnbcevents.com/worksummit/

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriMobil Ödeme bozdurma