انتظار می رود بازارها در آستانه نشست هفته آینده فدرال رزرو باقی بمانند

[ad_1]

معامله گران در طبقه NYSE، 13 ژانویه 2022

منبع: NYSE

آشفتگی بازار احتمالاً هفته آینده ادامه خواهد داشت، زمانی که فدرال رزرو تشکیل جلسه می دهد و بزرگترین فناوری های بزرگ – اپل و مایکروسافت – سود خود را گزارش می دهند.

سهام در روز جمعه بدترین هفته خود در سال 2020 را با ضررهای بزرگ در فناوری و نام های مصرف کننده احتیاطی به پایان رساندند. نتفلیکس مورد علاقه FANG پس از به دست آوردن بعدازظهر پنجشنبه پاره شد و خرده فروشان در حال تماشای آن هستند تا ببینند آیا سرنوشتی مشابه برای سایر نام های بزرگ فناوری رقم خواهد خورد یا خیر.

هفته دردناکی در وال استریت بود و نزدک 7.6 درصد در هفته سقوط کرد که بدترین عملکرد آن از مارس 2020 است. S&P 500 هفته را با 5.7 درصد کاهش و اکنون 8.7 درصد نسبت به 4 ژانویه در 4397 به پایان رساند. بالا

به گزارش فکت ست، نزدک 15.5 درصد از بالاترین سطح خود سقوط کرد و در بدترین شروع سال در 14 روز اول معاملات سال 2008 قرار دارد.

نشست فدرال رزرو در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه از هر چیز دیگری برای بازارها بهتر عمل می‌کند، زیرا سرمایه‌گذاران انتظار دارند سرنخ‌های جدیدی در مورد میزان افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی در سال جاری و زمان شروع آن ارائه شود. اقتصاددانان انتظار دارند که فدرال رزرو در ماه مارس با افزایش یک چهارم درصدی نرخ بهره، بازارها را هدف قرار دهد.

همچنین انتظار می‌رود گزارش‌های درآمدی زیادی شامل تقریباً نیمی از تراشه‌های آبی Dow 30 مانند 3M، IBM، Intel، Caterpillar و American Express شود. دو سهم بزرگ از نظر ارزش بازار، مایکروسافت و اپل، به ترتیب در روزهای سه‌شنبه و پنجشنبه گزارش دادند. تسلا روز چهارشنبه اعلام کرد.

اقتصاد همچنین در نگاه اول بر تولید ناخالص داخلی سه ماهه چهارم و ارقام مصرف شخصی روز جمعه که شامل معیار ترجیحی فدرال رزرو برای تورم است، تمرکز خواهد کرد.

پس از یک هفته پرتلاطم نوسانی که منجر به کاهش شدید شاخص‌های اصلی شد، می‌توان انتظار داشت که سهام با نوسانات بیشتری معامله شوند. ضعیف‌ترین بخش‌های اصلی هفته مربوط به اختیار مصرف‌کننده با کاهش 8.5 درصدی بود و پس از آن خدمات ارتباطی و فناوری که هر دو با حدود 7 درصد کاهش یافتند.

فصل سود تاکنون با برخی از واکنش‌های پرمخاطب سهام همراه بوده است، زمانی که سرمایه‌گذاران از آنچه که شنیده‌اند خوششان نمی‌آید.

سهام نتفلیکس در روز جمعه سقوط کرد و پس از افشای ناامیدکننده داده‌های مشترکین هنگام انتشار درآمدشان در بعدازظهر پنجشنبه، ۲۲ درصد از دست داد. جی پی مورگان چیس یک هفته قبل با گزارش هزینه های بالاتر و فعالیت معاملاتی کندتر به شدت سقوط کرد.

جولیان امانوئل، استراتژیست ارشد ابزارهای سهام، مشتقات و استراتژیست کمی در Evercore ISI گفت: “فکر نمی کنیم که فصل سود یک کاتالیزور کلان برای ارسال شاخص ها به یک جهت یا دیگری باشد. این یک داستان سهام است.”

گزارش‌های خوب احتمالاً پاداش دریافت می‌کنند، اما به شیوه‌ای بسیار کم‌کم‌تر، در حالی که شرکت‌هایی که یکی از این دو را از دست می‌دهند. [revenues or earnings] مجازات نامتناسب خواهد داشت. مهم نیست که ببازید یا از دست بدهید، اما اگر نظر منفی در مورد حواشی و هزینه ها داشته باشید، بهای آن را خواهید پرداخت.

به جلو حرکت داده شد

همین تورم که در افزایش هزینه ها در سود شرکت ها و قیمت های بالاتر منعکس می شود، به نگرانی اصلی فدرال رزرو تبدیل شده است. هنگامی که رئیس جمهور جروم پاول بعد از ظهر چهارشنبه پس از انتشار بیانیه کمیته بازار آزاد فدرال، به رسانه ها توضیح داد، سرمایه گذاران به دقت گوش خواهند داد تا بشنوند که فدرال رزرو چقدر نگران تورم است.

انتظار نمی رود فدرال رزرو در این نشست نرخ بهره را افزایش دهد یا سیاست خود را تغییر دهد، اما می تواند زمینه را برای نحوه عمل خود در زمان تکمیل برنامه خرید اوراق قرضه خود، احتمالاً در ماه مارس، فراهم کند. بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که فدرال رزرو در ماه مارس شروع به افزایش نرخ بهره هدف صندوق های فدرال از نزدیک به صفر با یک چهارم درصد افزایش کند.

امانوئل گفت: “خط اصلی این است که ما شاهد چهار افزایش و شروع انقباض کمی در حدود وسط تا اواخر سال هستیم.” فکر نمی‌کنم فدرال رزرو از این موقعیت برای پاسخگویی به بازار کاری انجام دهد.

فدرال رزرو همچنین گفت که می تواند به سمت کوچک کردن ترازنامه خود در سال جاری حرکت کند و این نوع دیگری از سیاست های سختگیرانه خواهد بود زیرا بانک مرکزی از جایگزینی اوراق بهادار سررسید در ترازنامه خود با خریدهای بازار فاصله می گیرد. این اساساً شروع به کاهش موجودی به تقریباً 9 تریلیون دلار می کند.

فدرال رزرو به‌ویژه پس از انتشار پیش‌بینی ماه دسامبر خود، بسیار سخت‌گیرانه‌تر یا موافق افزایش نرخ‌های بهره و سایر سیاست‌های سخت‌گیرانه بود. بعید است امانوئل در این هفته لحن خود را تغییر دهد، حتی با وجود فروش سهام.

او گفت: “اگر قرار بود پاول شبیه کبوتر باشد، فرض بر این بود که برای بازار مثبت خواهد بود، اما می‌توان گفت که اینطور نخواهد بود.” “اگر بازار واقعاً باور نداشته باشد که برنامه چهارگانه را برآورده می کند، به احتمال بسیار زیاد بازدهی 10 ساله که از محدوده سه ساله فراتر رفته است و از 1.80٪ فراتر رفته است، می تواند حرکت بسیار سریع به 2٪ را انجام دهد.”

وی افزود که “رشد در حال حاضر در جهت مخالف ارزش است. این امر برای بازار بسیار بی ثبات کننده خواهد بود.”

برخی ناظران فدرال رزرو در حال حاضر پشت این منحنی در نظر گرفته شده اند.

اتان هریس، رئیس تحقیقات اقتصاد جهانی در بانک آمریکا گفت: “فدرال رزرو هرگز به این سرعت به خطر نوظهور تورم واکنش نشان نداده است، و حتی امروز نیز نشان دهنده یک رشد مطلوب است.” اگر اشتباه کنند و تورم به 3 درصد نزدیکتر از 2 درصد باشد، این خبر بدی هم برای سهام و هم برای اوراق قرضه است.

اوراق قرضه معوق است

بازده اوراق قرضه در ابتدای هفته گذشته به طور پیوسته افزایش یافت، اما در پایان هفته کاهش یافت. بازدهی شاخص اوراق قرضه دولتی 10 ساله که به طور گسترده گزارش شده بود در اواسط هفته به 1.9 درصد رسید و در روز جمعه به 1.76 درصد کاهش یافت.

ایان لینگون، رئیس استراتژی نرخ بهره در BMO، گفت که بازار اوراق قرضه نرخ بهره فدرال را تا 1.75 درصد افزایش می دهد. وی گفت: فدرال رزرو باید به این نکته اشاره کند که می تواند هدف وجوه را افزایش دهد تا دوره 10 ساله به 2 درصد برسد.

لینگن گفت: “ما انتظار داریم تا چهارشنبه در این محدوده تثبیت شود.” “اگر فدرال رزرو به عنوان یک شاهین ظاهر نشود، آنگاه شاهد کلاسیک “شایعات را بخر، حقایق را بفروش” خواهیم بود و بازدهی 10 ساله در حال کاهش است.” سودآوری در مقابل قیمت حرکت می کند.

سهام فناوری و رشد بیشترین تأثیر منفی را تحت تأثیر افزایش نرخ بهره قرار دادند. این سهام بر اساس چشم انداز سود آتی ارزش گذاری می شوند و فرض بر این است که در یک محیط پولی ارزان قیمت ممکن است بالاتر باشد.

اما با انقباض فدرال رزرو و ادامه افزایش تورم، بسیاری از استراتژیست ها انتظار دارند که سهام دوره ای و ارزشمند عملکرد بهتری داشته باشند. از ابتدای سال تاکنون، بخش فناوری 11.4 درصد کاهش داشته است. انرژی عملکرد بهتری دارد و تنها بخش اصلی با سطح بالاتر در سال جاری است که 12.8 درصد رشد داشته است.

امانوئل گفت: “تمام قصد فدرال رزرو این است که وضعیت مالی را سخت تر کند، بنابراین اگر شما یک فدرال رزرو هستید، آنچه در سه هفته اول سال دیدید ممکن است درست باشد.” «من فکر نمی‌کنم که اگر پاول هستید، سعی کنید بازار را از رژیم فعلی بازدارید. فکر می‌کنم از شروع سال کاملاً راضی هستید.”

امانوئل انتظار دارد که S&P 500 سال را با 5100 به پایان برساند. در مورد فروش فعلی، او گفت که S&P 500 احتمالاً به میانگین متحرک 200 روزه خود در حدود 4425 خواهد رسید، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این پایین ترین سطح باشد. از این فروش.

تقویم هفته پیش رو

دوشنبه

سود: IBM، Zions Bancorp، Halliburton، Royal Phillips، Steel Dynamics

9:45 تولید PMI

945 صبح خدمات PMI

سهشنبه

جلسه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو آغاز می شود

سود: مایکروسافت، جانسون و جانسون، امریکن اکسپرس، ورایزون، 3M، جنرال الکتریک، تگزاس اینسترومنتز، ریتون تکنولوژیز، لاکهید مارتین، آرچر دنیلز میدلند، راه آهن ملی کانادا، هلدینگ هاوایی، کپیتال وان، پکار، شبکه اف 5، بوستون پرپرتیز

9:00 صبح S & P / قیمت مسکن کیس شیلر

9:00 قیمت مسکن FHFA

ساعت 10:00 اعتماد مصرف کننده

چهار شنبه

سود: Intel، Boeing، AT&T، Tesla، Whirlpool، General Dynamics، Anthem، Abbott Labs،، Nasdaq، Levi Strauss، Knight-Swift Transportation، Samsung Electronics، ServiceNow، Xilinx، Seagate Technology، Lam Research، Teradyne، Raymond James، Flex، SLM ، باشگاه وام دهی

8:30 صبح شاخص های اقتصادی اولیه

10:00 فروش خانه نوساز

14:00 تصمیم FOMC

14:30 جلسه توجیهی با بن برنانکه، رئیس فدرال رزرو

پنج شنبه

سود: اپل، مک دونالد، ویزا، کامکست، کاغذ بین المللی، بلک استون، مسترکارت، موندلز، رابینهود، آلتریا، جت بلو، دویچه بانک، STMicroelectronics، دیاژو، مارش و مک‌لنان، شروین-ویلیامز، تی رو پرایس، بال کورپ، دیاژو، نوکور، Alaska Air، Tractor Supply، SAP، Dow، Southwest Air، Northrop Grumman، HCA Healthcare، McCormick، Textron، Valero Energy، Ethan Allen، KLA Corp، Beazer Homes، Western Digital، Eastman Chemical، Canadian Pacific Railway، Celanese، Olin، Danaher ، روغن مورفی

8:30 صبح درخواست های اولیه بیکاری

8:30 صبح کالاهای بادوام

8:30 صبح Q4 در GDP واقعی پیشرفت می کند

ساعت 10:00 صبح در انتظار فروش خانه

جمعه

سود: شورون، کاترپیلار، کولگیت-پالمولیو، ویرهاوزر، سینکرونی مالی، ارتباطات منشور، فیلیپس 66، چرچ و دوایت، بوز آلن همیلتون، صنایع لیوندل بازل، شرکت وی اف

8:30 صبح درآمد / هزینه های شخصی

8:30 صبح Q4 شاخص هزینه های اشتغال

10:00 احساسات مصرف کننده

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraAyırma Büyüsü