فدرال رزرو احتمالاً از افزایش نرخ بهره در ماه مارس خبر می دهد

[ad_1]

جروم پاول، رئیس هیئت مدیره فدرال رزرو ایالات متحده، در جلسه استماع نامزدی مجدد خود در کمیته امور بانکی، مسکن و شهری سنا در کاپیتول هیل، در واشنگتن، ایالات متحده، 11 ژانویه 2022 صحبت می کند.

گریم جنینگز | رویترز

انتظار می‌رود فدرال رزرو در نشست این هفته خود نشان دهد که آماده است تا در ماه مارس نرخ بهره را افزایش دهد و سیاست‌های سخت‌گیرانه دیگری را در نظر خواهد گرفت و سیاست‌های آسانی را که برای مبارزه با همه‌گیری وضع کرده است، معکوس خواهد کرد.

فدرال رزرو جلسه دو روزه خود را از سه شنبه آغاز می کند و بعد از ظهر چهارشنبه، بانک مرکزی قرار است بیانیه جدیدی صادر کند که نشان می دهد تصمیم خود را برای مبارزه با تورم مصمم است. انتظار می‌رود در پس‌زمینه اصلاح خشونت‌آمیز بازار سهام، مقامات فدرال رزرو اعلام کنند که آماده هستند تا در ماه مارس نرخ وجوه فدرال رزرو را از صفر افزایش دهند.

مارک کابانا، رئیس استراتژی نرخ کوتاه ایالات متحده در بانک آمریکا، گفت: “ما انتظار نداریم که آنها به نظر نادرست به نظر برسند.” ” [bond] به نظر می‌رسد بازار به کاهش ارزش سهام، به علاوه تنش‌های ژئوپلیتیکی واکنش نشان می‌دهد، بنابراین شاید فدرال رزرو آنقدرها هم که در غیر این صورت می‌گفتند جنگ‌طلب به نظر نمی‌رسد. اما ما فکر نمی کنیم که فدرال رزرو بیرون بیاید و به بازار بگوید که قیمت گذاری در چهار افزایش نرخ در سال جاری اشتباه است.”

فدرال رزرو پس از دو سال اجرای سیاست های فوق العاده آسان برای مقابله با تأثیرات اقتصادی و مالی این بیماری همه گیر، خود را در اولین نبرد بزرگ خود با تورم در دهه های اخیر یافته است. شاخص قیمت مصرف کننده در دسامبر 7 درصد افزایش یافت که بالاترین رقم از سال 1982 بود.

کابانا گفت که فدرال رزرو می تواند نشان دهد که اولین افزایش نرخ بهره از سال 2018 می تواند به محض جلسه بعدی که در ماه مارس برگزار می شود، باشد. این شرکت اظهار نظر مشابهی را در سال 2015، یک ماه قبل از اولین افزایش نرخ بهره پس از بحران مالی، در بیانیه ای ارائه کرد.

فروش سهام در بازار سهام، در هر صورت، کار فدرال رزرو را دشوارتر کرده است. S&P 500 روز دوشنبه 10 درصد نسبت به رکورد بسته شدن خود، قبل از یک معکوس بزرگ در بازار روزانه، به محدوده اصلاحی سقوط کرد. با ادامه همه گیری و تهدید روسیه به اقدام نظامی علیه اوکراین، فدرال رزرو باید این خطرات را بپذیرد.

او گفت: “آنچه باید انجام دهند این است که بگویند ما طبق شرایط پاسخ خواهیم داد. ما باید با تورم مقابله کنیم و حتی با آنچه که می بینیم، شرایط مالی بسیار ضعیف است. این تنها پیامی است که در حال حاضر می توانند بدهند.” دایان سوانک، اقتصاددان ارشد گرانت تورنتون گفت.

پاول طبق معمول پس از انتشار بیانیه فدرال رزرو در ساعت 2 بعدازظهر به وقت ET در روز چهارشنبه به رسانه ها اطلاع رسانی خواهد کرد. همچنین انتظار می‌رود که لحن پاول به نظر جنگ‌طلب باشد.

او گفت: “من فکر می‌کنم که او می‌خواهد بگوید که هر جلسه مستقیم برگزار می‌شود، و ما از هر ابزاری برای رسیدگی به تورم استفاده خواهیم کرد، تورم که حتی با کاهش 10 درصدی S&P 500 همچنان مشکل‌ساز است. این نرخ هنوز 15 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.” گفت. کابانا. “من فکر نمی کنم آنها از این موضوع ترسیده شوند. آنها باید شرایط مالی را سخت تر کنند تا بتوانند کنترل بهتری بر تورم داشته باشند… فکر نمی کنم فدرال رزرو از این موضوع شگفت زده شود.” فکر نمی‌کنم آن‌ها احساس کنند اقتصاد از صخره سقوط می‌کند.»

سایر سیاست های سختگیرانه

مقامات فدرال رزرو همچنین در مورد بازگرداندن ترازنامه نزدیک به 9 تریلیون دلاری خود صحبت کرده اند که در طول همه گیری بیش از دو برابر شده است. در جلسه دسامبر، مقامات بانک مرکزی ترازنامه را مورد بحث قرار دادند و برخی از استراتژیست ها انتظار دارند که این کاهش در ماه ژوئن یا حتی در اوایل ماه مه آغاز شود.

برنامه خرید دارایی بانک مرکزی که برای پایان اسفند ماه برنامه ریزی شده است، سهم اصلی در اندازه ترازنامه بوده است. فدرال رزرو ماهانه 120 میلیارد دلار اوراق بهادار خزانه داری و وام مسکن خریداری می کرد، اما کاهش یافته است.

پس از پایان این برنامه، انتظار می رود مقامات فدرال رزرو شروع به بررسی چگونگی کاهش ترازنامه کنند. فدرال رزرو در حال حاضر اوراق بهاداری را که در حال سررسید هستند با خریدهای بازار جایگزین می کند. می‌تواند این عملیات را تغییر دهد و اقدامات دیگری مانند تغییر مدت زمان اوراق بهاداری که در اختیار دارد انجام دهد.

سوانک گفت: “این واقعیت که آنها در مورد کاهش ترازنامه صحبت می کنند و در عین حال همچنان به آن اضافه می کنند، کمی متناقض است.” به همین دلیل، او انتظار دارد که ممکن است در جلسه این هفته مخالفت هایی وجود داشته باشد و حداقل یکی از اعضای فدرال رزرو، مانند St. جیمز بولارد، رئیس فدرال رزرو لوئیس، می تواند برای پایان دادن فوری به خریدها فشار بیاورد.

Swonk گفت همچنین در فدرال رزرو در مورد اینکه چقدر باید با افزایش نرخ بهره تهاجمی شوند، بحث وجود دارد. برخی از فعالان بازار حدس می زنند که فدرال رزرو می تواند با افزایش نیم درصدی نرخ بهره در ماه مارس به سرعت از دروازه خارج شود، اگرچه اجماع بر افزایش یک چهارم واحدی است.

با حرکت در ترازنامه همزمان با افزایش نرخ بهره، فدرال رزرو سرعت انقباض را افزایش می دهد. Swonk گفت هر 500 میلیارد دلار در ترازنامه ارزش 25 واحد پایه سفت شدن دارد. یک نقطه پایه برابر با 0.01٪ است

او گفت: “آنها در مورد کاهش 100 میلیارد دلاری آن در ماه صحبت می کنند. آنها به راحتی می توانند سریعتر پیش بروند.”

واکنش بازار

کابانا گفت که او انتظار دارد 70 تا 80 درصد از فروش سهام به دلیل حرکت فدرال رزرو به سمت سیاست های سخت تر باشد. او گفت که با سرمایه گذارانی صحبت کرده است که بزرگترین شگفتی آنها این است که فدرال رزرو در حال بحث در مورد کوچک کردن ترازنامه است.

او گفت: “این برای من گفتن بود. این بازاری است که به فدرال رزرو معتاد شده بود و معتقد بود که فدرال رزرو همیشه پشت شماست.” تصور اینکه فدرال رزرو می تواند به بازار آسیب برساند غیرقابل درک بود.

بری کنپ، رئیس تحقیقات Ironsides Macroeconomics، گفت که افت بازار سهام تعجب آور نیست و افت 11 درصدی S&P 500 در روز دوشنبه با میانگین کاهش پس از سایر اقدامات انقباضی فدرال رزرو مطابقت دارد.

او با شروع اولین برنامه تسهیل کمی پس از بحران مالی، گفت که هشت مورد بین سال‌های 2010 تا 2018 وجود داشته است که همگی به طور متوسط ​​11 درصد کاهش داشته‌اند.

“ما باید در اینجا ثبات داشته باشیم. فکر نمی کنم چیز زیادی وجود داشته باشد [Fed Chair] جروم پاول می تواند در اینجا بگوید که اوضاع را بدتر می کند. شروع کاهش ترازنامه در دست بررسی است. همه کبوترهای واقعی گفتند ما باید شروع کنیم. تورم اکنون یک مشکل است، او گفت: بازار به ثبات می رسد زیرا ظاهر رشد رو به زوال نیست.

کنپ گفت یکی از مولفه‌های نگران‌کننده‌تر تورم، هزینه‌های اجاره و مسکن است که انتظار می‌رود افزایش یابد. او گفت اگر فدرال رزرو برای حذف اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن از ترازنامه خود اقدام کند، به طور کلی به کاهش تورم کمک می کند.

او گفت: «اگر می‌خواهند شرایط مالی را سخت‌تر کنند، می‌خواهند تورم را کاهش دهند، عامل شماره یک تورم در سال 2022 تورم مربوط به مسکن است». “قیمت کالاها پایین خواهد آمد، زنجیره های تامین پاک خواهند شد. اما این افزایش قیمت مسکن و اجاره بها ادامه خواهد یافت. این در حال حاضر بالای 4٪ است. کانال اصلی فدرال رزرو برای کاهش تورم در این مورد از طریق بازار مسکن. “

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraAyırma Büyüsügates of olympus oyna