بهترین راه افزایش سایز آلت تناسلی

افزایش سایز آلت تناسلی برای مردانی که در گیر ایراداتی هنگام برقراری ارتباط جنسی هستند مانند زودانزالی و همچنین عدم کسب رضایت پارتنر خویش یک معضل و آرزو محسوب می شود که ما در ارتفاع این نوشته تلاش کردیم همگی راه های مطمئن افزایش سایز آلت تناسلی را به جهت شما تام شرح دهیم.

در هم اکنون حاضر internet مملو از وب‌سایت‌هایی هست که همگی چیز از قرص‌ گرفته تا اشکال کرم و دستگاه افزایش‌دهنده سایز آلت تناسلی را می‌فروشند. ولی آیا همین درمان‌ها موءثر هستند؟ نگرانی آقایان در گزینه ترازو آلت تناسلی‌شان سبب ساز ساخت یک صنعت جهانی تعدادی میلیون دلاری در زمینه عرضه انواع «محصولات تقویت‌کننده قوای جنسی مردان» شده است.

در حالی‌ که بسیاری از مردان نگران ریز بودن آلت تناسلی خویش هستند، تحقیقات نشان می‌دهند که سایز آلت تناسلی اکثر آقایان طبیعی میباشد و نیازی به نگرانی نیست. یکی از از مشاوران مطرح سالم جنسی سفارش می‌کند: «مردانی که نگران اندازه آلت تناسلی خویش هستند، می بایست قبل از تست روش‌هایی که عمدتاً بی‌اثر، پرهزینه و گهگاه مضر هستند، اصلی یک دکتر معالج متخصص اورولوژی سخن کنند.»

نحوه ارتقاء سایز آلت تناسلی آقایان

متاسفانه اکثری از مردانی که خیلی نگران ارتقاء سایز آلت تناسلی خود میباشند و از روش‌های فریبنده و بی‌اثر موجود در فضای internet سرانجام نمی‌گیرند، به مرور تصور بدی از تن و میزان مرغوب بودن عمل جنسی خویش پیدا می‌کنند. به همین دلیل، بهتر است خیلی پر سرعت به راهکارهای ارائه شده بوسیله افراد غیر متخصص اعتماد نکنید!

در همین مطلب قصد داریم شما را اهمیت راهکارهای پزشکی و طب سنتی متفاوت افزایش سایز آلت تناسلی آقایان آشنا نماییم تا همین دفعه اهمیت دور اندیشی اکثر در این زمینه اقدام کنید.

سیر پرورش و تکامل آلت تناسلی آقایان

بلوغ جنسی پسران عموماً دربین ۱۲ تا ۱۶ سالگی اتفاق می‌افتد و به کمک ترشح هورمون‌های جنسی، در این مدت آلت تناسلی بلندتر و ضخیم‌تر می‌شود. ولی سرعت رویش از شخصی به شخص دیگر مختلف است. اگر‌چه پس از پایان بلوغ احتمال پرورش بیشتر آلت تناسلی وجود ندارد، ولی بعضی از مردان جوان ممکن میباشد تا اوایل ۲۰ سالگی، رشد اندکی را تجربه کنند. به طور معمول بقیه تغییراتی که در برهه زمانی بلوغ همپا اساسی افزایش سایز آلت تناسلی صورت می‌دهند، عبارتند از:

  • بزرگ شدن بیضه‌ها
  • نازک شدن و قرمز شدن پوسته بیضه‌ها
  • رشد موهای زائد در اطراف آلت تناسلی
  • ترشحات شبانه منی
  • نعوظ و انزال مکرر

اخیرا تحقیقاتی که بر روی ۱۵۵۲۱ نفر در سراسر جهان انجام شده‌اند، نشان می‌دهند که میانگین ارتفاع آلت تناسلی مردان کلمه است از:

۱۶ سانتی‌متر، زمانی‌که شرایط معمولی دارد

۱۲ سانتی‌متر در شرایط نعوظ برای برقراری رابطه جنسی

در مورد میانگین عرض آن هم می قدرت گفت:

۳۱ سانتی‌متر در وضعیت عادی

۶۶ سانتی‌متر در وضعیت نعوظ

بسیاری از مطالعات نشان داده‌اند، علت حیاتی این که اکثر آقایانی معتقدند آلت تناسلی کوتاهی دارند، بی‌اطلاعی آن ها از سایز طبیعی آلت است. در واقع، اگر چه روش‌های پزشکی ارتقا سایز آلت تناسلی می‌توانند امداد کنند البته خیر در حدی که ذهن متوهم بعضی از آقایان متصور است.

 

در مورد نقص‌ میکروپنیس چه می‌دانید؟

جالب می باشد بدانید که بعضی از پسران در اثر ناهنجاری‌های هورمونی یا این که ژنتیکی، مهم یک آلت تناسلی زیاد کوچک البته حساس ساختار طبیعی هستند. در واقع پس از انتها دوران بلوغ، ارتفاع آلت آن‌ها کمتر از ۹٫۳ سانتی‌متر است. اگرچه این مشکل هیچ معالجه قطعی ندارد ولی هورمون درمانی یا جراحی ممکن هست ارتقا سایز آلت تناسلی را در کودکان مبتلا به میکروپنیس تحریک کنند. مطمئنا تشخیص و معالجه به موقع می‌تواند پروسه عمل را آسان‌تر کند.

 

باید بدانید که میکروپنیس یک عارضه معدود است. در واقع از هر ۱۰۰۰۰ کودک، ۱ نفر ممکن میباشد کلیدی این خلل به دنیا بیاید. به این دلیل، پزشکان معتقد میباشند که سایز آلت تناسلی اکثر زمان ها آقایان طبیعی است.

 

آیا می‌توان سایز طبیعی آلت تناسلی آقایان را بزرگتر کرد؟

یک مطالعه در سال ۲۰۰۶ گزارش بخشید که تنها ۵۵٪ از شرکت‌کنندگان مرد آن از سایز آلت تناسلی خویش راضی بودند. به این دلیل، دانش پزشکی دست به فعالیت شده می باشد تا بتواند به کمک راهکارهای ایمن، پاره ای به ارتقاء سایز آلت تناسلی آقایان امداد کند. چرا که نمی‌توان انکار کرد که یک آلت تناسلی اهمیت سایز پاره ای بزرگتر، منجر ارتقا لذت جنسی به جهت یک یا این که هر دو طرف می‌شود. در واقع این مورد قضیه بخش اعظم تاثیر دیوانه دارااست تا اثر گذاری فیزیکی!

امروزه محصولات متعددی از جمله دستگاه‌ها (مانند دستگاه وکیوم مردانه یا این که دستگاه افزایش‌دهنده ارتفاع آلت تناسلی)، قرص‌ها (مانند انواع مکمل‌های غذایی)، کرم‌ها و لوسیون‌ها وجود دارا‌هستند که می‌توانند سبب ارتقا سایز آلت تناسلی شوند. هریک اهمیت یک مکانیسم ویژه کار می‌کنند و مزایا و معایب خاص خویش را دارند. به طور معمول کارشناسان توصیه می‌کنند که به جهت حصول نتیجه، بایستی در ارتفاع ۴ تا ۶ ماه از آن‌ها به کارگیری کنید. البته در کنار همین محصولات، تکنیک‌های ورزشی یگانه و روش‌های جراحی آلت تناسلی هم زیاد تاثیرگذار هستند. در ادامه به جزئیات بخش اعظم هریک اشاره خوا‌هیم کرد.

قرص‌ها، کرم‌ها و لوسیون‌ها

این محصولات به طور معمول حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، گیاهان دارویی یا این که هورمون‌هایی هستند که می‌توانند به تدریج باعث ارتقا سایز آلت تناسلی شوند. تحقیقات زیادی اثبات کرده‌اند که برخی از برندهای این محصولات نه صرفا اثرگذار نمیباشند بلکه باعث جراحت به ارگان‌هایی مانند معده یا کبد می‌شوند. طی جزء‌جزء‌کردن و باز‌نگری انجام شده در دانشکده مریلند ایالات متحده، آثاری از سرب، آفت کش‌ها، باکتری اشرشیاکلای (E.coli) و مدفوع حیوانات در آن‌ها کشف شده است.

به این دلیل، پیشنهاد می‌کنیم قطعا محصولات خوراکی یا این که موضعی خود را از فروشگاه‌های آنلاین یا حضوری اعتبار تهیه کنید. فروشگاه محصولات زیبایی بالینسو سابقه طولانی در عرضه ادغام روغن خراطین و زالو، به تیتر یکی از از موثرترین درمان‌های طب سنتی مشکلات جنسی آقایان دارد.

روغن خراطین بالینسو که در اصل از نوعی کرم خاکی تهیه شده است، می‌تواند حساس استفاده دائمی خیر فقط آلت تناسلی آقایان بلکه اندام‌های دیگر بدن نظیر لب، گونه، باسن، سینه و دیگر عضلات را حجیم‌تر کند. بنابراین، خانم‌ها نیز می‌توانند برای بهبود ظواهر اندام‌های جنسی خویش از همین کالا استعمال کنند. مثل دیگر کرم‌ها و لوسیون‌های موضعی برای ارتقاء سایز آلت تناسلی، حاوی پروتئین و اسیدهای چرب ارزشمند امگا ۳، امگا ۶، امگا ۹ است.تخفیف 16%

ترکیب ویژه روغن خراطین و زالو

از آنجایی‌که معمولا درمان‌های طب سنتی دلایل کمتری نسبت به درمان‌های شیمیایی دارند. سفارش می‌کنیم پیش از مصرف گونه های محصولات خوراکی و موضعی، نخست یک عدد از محصولات بالینسو به این معنی که روغن خراطین یا این که مخلوط روغن خراطین و زالو را امتحان کنید. قابل ذکر هست که ترکیب روغن خراطین و زالو به استدلال داشتن زالو قدرت اثرگذاری بیشتری داراست و در زمانه کوتاهتری می‌توانید نتیجه ها مثبت افزایش سایز و حجم آلت تناسلی را تماشا کنید.

در گذشته، اطبا از روغن خراطین برای معالجه دردهای مفصلی، رماتیسم و کمردرد یا از بین بردن چین و چروک افراد مسن استعمال می‌کردند.

دستگاه افزایش‌دهنده طول آلت تناسلی

جالب هست بدانید که مهندسان طبابت یک دستگاه ویژه طراحی کرده‌اند که دارای قرار دادن آلت داخل کادر آن، امکان کشش بافتی وجود دارد. اصولا از آن برای اصلاح انحنای آلت تناسلی در مردان در گیر به بیماری پِیرونی (Peyronie’s disease) و افزایش ارتفاع آلت تناسلی تا ۲ سانتی‌‎متر به کار گیری می‌شود. البته تجربه نشان داده می باشد که می‌تواند به ارتقاء سایز آلت تناسلی اشخاص تندرست نیز کمک کند. نکته قابل توجه همین است که هیچ گاه نباید از همین دستگاه در شرایط نعوظ استفاده کرد، چراکه احتمال پیدایش جراحت شدید به ساختار آلت تناسلی وجود دارد.

یک بررسی در سال ۲۰۱۰ گزارش داد، مردانی که از دستگاه کششی ارتقاء طول آلت به کارگیری می‌کردند، پس از مدت طولانی ارتقاء ترازو داشتند. شرکت‌کنندگان از همین دستگاه به مدت شش ساعت در روز در طول چهار ماه به کار گیری کردند. در نهایت طول آلت تناسلی آن‌ها به میزان ۱٫۸ تا ۳٫۱ سانتی‌متر ارتقا پیدا کرد.

البته در سال ۲۰۱۳، مروری بر مطالعات مربوط به گیرایی آلت تناسلی نشان بخشید که دستگاه‌های کششی برای اصلاح انحنا یا تغییر تحول صورت آلت تناسلی عمده موءثر هستند، تا ارتقاء طول! در واقع تاثیر ناچیزی بر ارتقاء ارتفاع آلت تناسلی داشتند. اگرچه دستگاه وکیوم توانسته بود نتایج بهتری در این حوزه کسب کند.

ممکن میباشد در گزینه روش به کارگیری از این دستگاه ابهاماتی در ذهن شما شکل گرفته باشد. در ادامه به فرایند درست آن اشاره خوا هیم کرد:

آلت تناسلی خویش را در راستای قالب دستگاه قرار دهید.

سر آلت تناسلی خود را درون دو بریدگی انتهایی دستگاه محکم کنید.

لوله سیلیکونی را در اطراف بدنه آلت تناسلی ببندید.

انتهای لوله سیلیکونی در ذیل دستگاه را بگیرید و به آرامی آلت تناسلی خویش را به سمت خارج بکشید. درصورتیکه شروع به احساس درد یا این که ناراحتی کردید، جاذبه را متوقف کنید.

آلت تناسلی را به مدت ۴ تا ۶ ساعت در روز به کمک دستگاه، در حالت کشیده قرار دهید.

دستگاه وکیوم مردانه

احتمالا از عزیزان خود شنیده‌اید که به دلیل عدم نعوظ یا کوتاه شدن ارتفاع مدت آن، دکتر معالج استعمال از دستگاه وکیوم را توصیه کرده است. اصلی قرار دادن آلت تناسلی باطن محفظه استوانه‌ای رخ این دستگاه و شروع مکش هوا برای ایجاد خلاء، جریان خون در ماهیچه ها افزایش می‌یابد و آلت تناسلی به مرور متورم و تبارک می‌شود. از آنجایی‌که دستگاه وکیوم می‌تواند آلت تناسلی را به طور موقت بزرگتر نشان دهد، استفاده گاه به گاه از آن در قالب تمرین ممکن هست برای ارتقاء سایز آلت تناسلی اثرگذار واقع شود.

 

امروزه برندهای متمایز از دستگاه وکیوم مردانه در بازار وجود داراست که همگی قابل اعتماد نیستند. توصیه دکان محصولات زیبایی بالینسو به شما، خرید دستگاه وکیوم مردانه آلوارس است. چرا که این دستگاه فارغ از هیچ‌گونه عارضه جانبی تا الان توانسته به سفت و محکم نمودن سریع آلت تناسلی آقایان در کلیه سنین امداد کند. گونه طراحی ساختار و بدنه آن به گونه‌ای می باشد که برای کلیه اشخاص کاربری ساده‌ای داشته باشد.

 

توصیه می‌کنیم به جهت ارتقاء سایز آلت تناسلی، در کنار این دستگاه از کالا مخلوط روغن خراطین و زالو بالینسو نیز به کار گیری نمایید تا بتوانید در کوتاهترین زمان به سرانجام برسید.

حتما پیش از به کارگیری از این دستگاه، از روش درست کارکرد آن آگاه شوید. در غیر همین صورت، ممکن می باشد حین عمل به بافت آلت تناسلی شما جراحت برسد. به طور معمول به‌این صورت می بایست حساس آن فعالیت کنید:

آلت تناسلی خویش را داخل محفظه یا این که لوله پر از هوا دستگاه قرار دهید.

حال از مکانیزم پمپ دستگاه برای مکش هوا از درون محفظه استعمال کنید. همین کار جریان خون آلت تناسلی شما را عمده می‌کند و سبب نعوظ آن می‌شود.

حلقه یا این که گیره همپا را به آلت تناسلی خویش وصل نمایید تا بتوانید آن را به مدت ۳۰ دقیقه در موقعیت نعوظ نگهدارید. خارج کردن آلت تناسلی به جهت داشتن ارتباط جنسی یا خودارضایی در این موقعیت بی‌خطر است.

حال حلقه را بردارید. می‌توانید برای ۱ ساعت در روز در قالب تمرین این فعالیت را اساسی فاصله زمانی انجام دهید.

تکنیک کششی اثرگذار برای افزایش سایز آلت تناسلی آقایان

مکانیسم فعالیت این ترفند کششی که از آن اصلی تیتر ماساژ جلکینگ (Jelqing massage) نیز یاد می‌شود، شبیه دستگاه افزایش‌دهنده ارتفاع آلت تناسلی است. در واقع به یاری ماساژ و گیرایی تدریجی با دست، سایز آلت تناسلی افزایش می‌یابد. هر چند تا الان تحقیقات محدودی در مورد اثرات ترفند گیرایی آلت تناسلی انجام شده است، ولی هیچ یک از آن‌ها به بی‌تاثیر بودن این شیوه اشاره نکرده‌اند.

یک مطالعه در سال ۲۰۱۱ نشان داد، مردانی که در ارتفاع سه ماه تا ۹ ساعت در روز از وسایل کششی یا این که این تکنیک کششی به کار گیری می‌کردند، تا ۲٫۵ سانتی‌متر ارتقا ارتفاع آلت تناسلی داشتند.

اما طرز صحیح انجام ماساژ جلکینگ به چه صورت است؟ در اورجینال انجام همین حرکات کششی هیچ ضرری ندارد. حتی ممکن هست به شما یاری نمایند کلیدی میزان و ظواهر آلت تناسلی خویش احساس راحتی بیشتری داشته باشید. قبل از انجام هرگونه جاذبه دستی بایستی بدانید که:

این تمرینات را تنها وقتی انجام دهید که آلت تناسلی شرایط عادی و شل دارد.

اگر انجام تمرینات کششی باعث احساس درد یا این که ناراحتی شد، سرعت بالا آن را متوقف کنید.

در حالی‌که تمرین خود را انجام می‌دهید، خوبتر میباشد روی میز بنشینید یا کنار دیوار بایستید.

این تمرینات را تنها یک یا دو توشه در روز انجام دهید تا شاید بافت خارجی آلت تناسلی شما آسیب نبینید.

اگر می‌خواهید این تمرینات را طولانی‌تر انجام دهید یا این که آن‌ها را اکثر انجام دهید، بی تردید با دکتر معالج خود صحبت کنید.

برای گیرایی دستی آلت تناسلی:

ابتدا سر آلت تناسلی خویش را بگیرید.

سپس آلت تناسلی خود را به سمت بالا بکشید و حدود ۱۰ ثانیه آن را در همین حالت نگهدارید.

حال آلت تناسلی خویش را به مدت ۱۰ ثانیه دیگر به سمت چپ و آن گاه به سمت راست بکشید.

این فرایند را یک یا این که دو توشه در روز به مدت حدود ۵ دقیقه تکرار کنید.

حتی می‌توانید این تمرین را به شکل زیر نیز انجام دهید:

سر آلت تناسلی خود را بگیرید.

آلت تناسلی خویش را به سمت بالا بکشید.

به طور همزمان بر روی ناحیه اطراف قاعده آلت تناسلی خود فشار وارد کنید.

این حالت را حدود ۱۰ ثانیه نگهدارید.

مراحل ذکر شده را در حالی‌که آلت تناسلی خویش را به سمت چپ کشیده‌اید تکرار کنید و به قاعده آلت تناسلی خویش در سمت راست فشار وارد کنید.

دسته‌ها بلاگ

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKesimhane kuran firmalarNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma