حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه لوازم خانگی با پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی مجموعه مولودی محصول با بیش از سه ده سال فعالیت فن ای در حوزه اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی فرآورده در زمینه فروش اثاثیه خانگی با توجه به استانداردها و نیاز مشتریان حیاتی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم درحال حاضر مولودی مال مفتخر است که با دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی مدیریت ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین مجموعه ملازم آوردیم:

  امید هست که مشتریان مستمر و قدیمی هم اهمیت حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی کالا به جهت مشتریان قدیمی به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی محصول میتوانید از نشانی زیر به کارگیری نمایید:

  آدرس وبسایت رسمی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت فعالیت خویش در راستا اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات با میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اساسی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی در آغاز بر این اصل بوده است که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک فرآورده مهم کیفیت و رضایت بخش میباشد و خیر هر کلایی با هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات با کیفیت و نیز قیمت مطلوب و رقابتی هست کار دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این گروه امیدوار می باشد که به امداد خداوند و سعی همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این اهمیت برنده بوده‌اند در آینده هم جهت جلب رضایت مندی بیشتر مشتریانشان عملکرد ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی بها رقابتی و مضاعف عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از در آغاز سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات کلیدی کیفیت سازه گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا کلیدی خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی حساس و هدف رضایت مشتریان خود را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و اصلی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

  در رابطه مهم سایت خانگی لند حساس مدیر فروش با شخصیت این مجموعه حاذق و کلیدی میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع بسیار بسیار همین وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری بسیار جذاب و به اندازه بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حساس مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و کلیدی متخصصین این حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات وب سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت گروه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آنها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 با فروش محصولات سایت آمازون در کشور ایران و دارای بها کاهش از همین وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خود را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اساسی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین تیم فروش محصولات حساس میزان مرغوب بودن و اصلی بها های مطلوب و خدمات متفاوتی از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین دوران و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای تصور سهل وآسان تصویب توصیه نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو مال را در قسمتی همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت غالب آمازون در محصولات همین تارنما اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وب سایت بزنید، ممکن است شما هم مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک سایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی البته ضروری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به فعالیت شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته دیدنی در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه گزینه نیاز برای خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید دارای مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اهمیت همین تیم در ارتباط باشید و محصولات این دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن سوای نگرانی

  مسئله اهمیت در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی تصور مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را به جهت کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در روزگار به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا هزینه را به حساب مشتری واریز میکنند و یا دستگاهی بدون نقص‌ احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. مهم دقت به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا این که تماشا دسته های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در نهایت در یک جدول میتونیم این چهار دکان رو اساسی نیز مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل کارایی کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز مغازه لطف میشناسید بی تردید معرفی کنید.

  نکات حساس در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از نحوه اینترنت، علتی حساس برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این مدل معاملات شک وتردید دارند چون نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. مهم یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی تازه ابتکار اختراع می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از اینترنت شک وتردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته دارای که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن دقت کنید همین است که خرید کردن خویش را از یک وبسایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. مسلما نظرات اعضا در ارتباط دارای ارآیه محصول و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

  به این نکته اعتنا نمایید که برای پیدا نمودن وبسایت های اعتبار در نتایج جستجو ممکن میباشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس عملکرد کنید سایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نه لزوما وبسایت هایی که در نتیجه های ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب نادرست املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و بدون شک از درستی و صحت نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اصلی ssl دارای خرید کنید

  هرگز اصلی استفاده از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما این گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن دارای HTTPS شروع می شود نیکی تنها اهمیت HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک هم در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار وضعیت زیر قرار دارد که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وبسایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی دارای هست که گوگل Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های اخیر در باطن میهن آغاز شده، ثبت و ساماندهی دکان های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین رویکرد برای تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت اعتبار از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند کلیدی تصویب نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir درخواست ثبت داده ها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همچنین همگی فروشگاه های مورد تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در نتیجه اگر می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن شوید به اندازه هست به صفحه کسب و کارهای حساس نشانه اعتماد الکترونیکی در همین وب وبسایت مراجعه کنید و اصلی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در این ابتدا بایستی اعتنا داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی استعمال می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی استفاده از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را مهم خزانه مورد حیث برقرار می کنند. به همین ترتیب چنانچه به نوار آدرس وب تارنما بانکی که از نحوه دکان به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. اگر کاغذ خزانه گزینه لحاظ اصلی عبارت http می باشد هیچ وقت داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن دیتاها کارتتان در برگه بانک آیتم نظر، حتی اگر کلیه حالت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همینطور تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مثل مدرسه های و دانش گاه برای انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای کهن دیگر استفاده می‌کنند.

  توجه فرمائید که درصورتیکه به سلامت داده ها خویش حیاتی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی بر روی مرورگر خود ببینید، از آخرین ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خویش اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حیاتی کشف آنان نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین نسخه مرورگرتان برای خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حیاتی روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم گسترده شده و اکثری از اشخاصی که اطلاعات پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه و واژه رمزی هست که می‌تواند تنها برای یک بار در تراکنش گزینه به کارگیری قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به همین خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود دارای جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استعمال کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و صرفا توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از شیوه پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی هم با هدف چک کردن و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ هدایت و خدمات دارای ربط اصلی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این اساسی را از شیوه روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا اساسی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طریق یک عدد از بانک‌های مرز و بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی با طراحی و ایجاد درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های حیاتی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد کردن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری حساس ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد ورقه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گزیده از پول جنس به عنوان پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و سپس انقطاع ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز هم بایستی به این نکته اشاره کنیم که یک دکان اعتبار را نمی اقتدار فقط اهمیت توجه به رتبه آن در وب وب سایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن است یک صفحه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت مالامال زرق و برق اینترنتی کلیدی هزاران مشاهده کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت همین نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، اهمیت اعتنا به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی رغبت دوچندان زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اهمیت توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم فرارو گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما کمک نماید و آگاهی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا پیروزشود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوبتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دوچندان

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraAyırma Büyüsü