آموزش مقدماتی خانه هوشمند سونوف، چگونه می توانم خانه ام را هوشمند کنم؟

جریان پریز برخی بارهای موقتی (نظیر تلویزیون) و … جدا می شود، و سنسورهای امنیتی تشخیص حضور اشخاص فعال می شوند تا در صورت ورود بعضا افراد، آژیر به صدا در آید. در ذیل به یکسری مثال ساختمان هوشمند کلیدی کاربری های مختلف اشاره می کنیم تا فهم و شعور بهتری نسبت به این گونه ساختمان ها حاصل شود. محل زندگی بیل گیتس در واشنگتن، درست طبق انتظار، مجهز به پیشرفته‌ترین دسته تکنولوژی است.
حسگرهای حرکتی هوشمند همینطور قادرند تفاوت دربین ساکنان، تماشا کنندگان، حیوانات خانگی و سارقین را تشخیص دهند و در شکل مشاهده اخلاق و رفتار مشکوک می توانند به صاحبان خود اطلاع دهند. با امداد این دستیارهای شخصی که امکان دسترسی مستقیم به تجهیزات خانه را به جهت شما فراهم می کند، می اقتدار دوشاخه های هوشمند را حتی ریلکس خیس از روش دور در دست گرفتن کرد. همینطور کالاسودا در بخش کلیپ ویدیو جدیدترین محصولات فناوری را نشان دیتا و اهمیت باز‌نگری اشکال خانه هوشمند هیربد گجت‌ها، جعبه گشایی‌های روز را منتشر می‌کند. دوره ی مجازی هوشمندسازی فرصتی است تا شما بتوانید در خانه ی خویش میزبان معلم باشید. اینگونه علاوه بر آسایش و راحتی بخش اعظم دارای صرفه جویی در هزینه و دوران میتوانید از آموزش های اضطراری در خصوص هوشمندسازی بهره مند شوید. هنگامی که کمپانی اتوماسیون خانگی Insteon در سال 2005 روی فعالیت امد، فناوری ای را معرفی کرد که سیم کشی الکتریکی را اساسی سیگنال‌های بی سیم ترکیب می‌کرد.

  • پس از گزینش بهترین موقعیت (جهت)، می‌توان اهمیت استعمال از اساس یا بنا نگهدارنده ثابت حالت پنل شمسی را ثابت کرد.
  • این لامپ‌ها در اورجینال همان چراغ‌های LED میباشند که به اینترنت متصل می گردند و می‌توان از همین روش آنها را در اختیار گرفتن کرد.
  • با دوربین های امنیتی هوشمند اعضا می توانند هنگامی که در منزل حضور ندارند، از امنیت منزل های خویش مطمئن باشند.

یکی از تفاوت ‌های دکمه های هوشمند اهمیت کلید و پریز سنتی قابلیت در دست گرفتن آن از خط مش بدور است. امروزه، به برهان مسائل امنیتی، اکثر زمان ها مصرف‌کنندگان خانه‌ی هوشمند در سراسر جهان ترجیح می دهند روشنایی هوشمند ساختمان یا خانه خویش را از شیوه دور در اختیار گرفتن کنند. بنابراین، هنگامی که بیرون از منزل و یا این که در مهاجرت میباشند می‌توانند از شیوه تلفن همراه هوشمند لامپ‌ها را خاموش و واضح کنند. همچنین، اهمیت تهیه برنامه‌ای می‌توان روشنایی هوشمند خانه را به گونه‌ای تهیه و تنظیم کرد که زمان باز شدن در، چراغ‌ها روشن شوند.

خانه هوشمند چیست

و اهمیت ارتقا 14 درصدی هزینه های الکتریسیته در همان زمان، تورم، و دیده انداز سکون اقتصادی، سوای اشاره به افزایش هزینه های مواد غذایی، مردمان این فشار را احساس می کنند. حال سامسونگ جلو آمده و می‌گوید که همه دستگاه‌های این کمپانی تا سال ۲۰۲۰ “هوشمند” و جزو “اینترنت اشیاء” خواهند بود. چرا که تعدادی سال قبل نیز هدف این بود و همینطور در نمایشگاه CES انتظار میرفت که LG، Sony و سایر شرکت‌ها نیز به دنبال چنین چیزی باشند.
دسته‌بندی نشده
چه در منزل ای به سبک مرتع و چه در منزل ای پنج طبقه زندگی کنید ، کنترل آب و هوا می تواند یک معضل باشد. چنانچه رخداد بیفتد که ترموستات شما روی دیواری قرار دارد که هوای گرم از سیستم گرمایشی منزل شما جاری می شود ، ممکن می باشد فکر کنید خانه شما از آنچه هست گرمتر باشد. بعلاوه اگر وسیله های منزل هوشمند آسانه به نتورک محلی متصل باشند ، میتوانید با اتصال به همان نتورک و حیاتی به کارگیری از اپلیکیشن سوای نیاز به اینترنت آن ها را کنترل کنید.
یک یافته واقعی به جهت کلیه کسانی که به یاد نمی آورند آیا اتو را خاموش کرده اند یا این که تلویزیون. یک فرمان به سوکت بفرستید – فورا دستگاهی را که از آن کار می نماید خاموش می کند. سوکت های دیمر به شما امکان می دهند روشنایی لامپ کف یا این که دیوارکوببدون بلند شدن از روی مبل شما می توانید چنین خروجی را در اتاق کودکان نصب کنید. درصورتیکه طفل به خوابیدن در نور عادت داشته باشد، چراغ شب متصل به آن به تدریج خاموش می شود. چنانچه تکنیک قابل قبولی را تعیین کنید، حتی واجب نمی باشد به جهت کارگزاری آن با افراد تدریس چشم یگانه تماس بگیرید.
به عنوان مثال هر چقدر تکنولوژی بکار رفته در ساختمان انعطاف پذیرتر بایستی و به تغییرات در ساختمان و ابداع تکنولوژی بهتر پاسخ دهد بها افزوده بیشتری را برای مالکان ساختمان به ارمغان خواهد آورد. در هم اکنون حاضر اهمیت دقت به نبود منابع انرژی در جهان، لزوم مدیریت و در دست گرفتن ساختمان به نحوی که انرژی کمتر و بهینه خیس مصرف شود در ساختمان ها مشهود است و همین امر دارای ارائه راهکارهای هوشمند کنترل ساختمان امکان پذیر است. سیستم در دست گرفتن به طور معمول تعیین‌کننده‌ی برند محصولاتی است که قرار می باشد به نتورک هوشمند متصل شوند و با سیستم و یکدیگر در ارتباط باشند؛ به این خاطر انتخاب همین سیستم برای منزل هوشمند در اولویت است. حساس داشتن حساب کاربری می‌توان چراغ‌های خانه‌ را از بيرون محل و دور از خانه کنترل کنید. جذاب این که همین چراغ‌ها می‌توانند عدم حضور شخص را در منزل تشخیص دهند.

خانه هوشمند به جهت افراد مسن

اولین گزینه شامل روترهای مشهور Wi-Fi میباشد که به به عبارتی روشی که به رایانه متصل می شوند، از طرز اترنت یا این که USB به در دست گرفتن کننده متصل می شوند (همچنین ماژول های مارک “تیز” ویژه اساسی سیستم اتصال خاص خود وجود دارند). ماژول های GSM / GPRS که به طور جداگانه متصل هستند کاهش گزینه استفاده قرار می گیرند (چون به طور معمول داخلی هستند) که حیاتی کمک آنها سیستم منزل هوشمند می تواند از نحوه هشدارهای SMS به شماره تلفن وی اهمیت صاحب و مالک ارتباط برقرار کند. ماژول هایی برای ارتباط بی سیم بلوتوث (سیگنال رادیویی) و IR (انتقال اهمیت استفاده از پرتو مادون قرمز) وجود دارد. منزل هوشمند به عنوان یک سیستم پیچیده در حیث گرفته می شود که در آن همگی اجزا می بایست به طور روان و منسجم فعالیت کنند. بنابراین، زمان خرید تجهیزات از ایجاد کنندگان مختلف، چنین هماهنگی می تواند شکسته شود. در نتیجه، مشکلات ناسازگاری تجهیزات وجود خواهد داشت و نصب نه صرفا رئیس آن دشوار می شود، بلکه فساد های جدی در عملکرد آن هم ممکن است.

کنترل شیر حساس آب، گاز و جریان برق اصلی

این لایه می تواند شامل کلیدهای کنترل محلی، قابل انعطاف افزار کاربردی منزل هوشمند و سنسورهای کنترلی باشد. در دست گرفتن سیستم سرمایش و گرمایش در خانه هوشمند به دو طرز رخ می گیرد. به برهان انحصار های موجود در استفاده از ترموستات هوشمند گاهی وقت ها ناگزیر به به کارگیری از رله هوشمند برای کنترل وسایل سرمایش و گرمایش هستیم. خانه‌ هوشمند یک قدم به سوی internet اشیا هست که در آن هر چیزی کلیدی یک آدرس IP هست و می‌تواند از رویه دور مانیتور شده و در دست گرفتن شود.

طراحی و پیاده سازی سیستم های هوشمند-ساختمان امیرآباد

تجهیزات و فناوری منزل هوشمند زیاد متنوع میباشند و هر شخصی می‌تواند متناسب حیاتی نیاز و بودجه‌ای که دارد، آن‌ها را به عمل پیروزشود و منزل خود را هوشمند کند. خانه‌های هوشمند مزایائی زیرا افزایش امنیت، صرفه‌جوئی در مصرف انرژی و غیره را دارند. به طور خلاصه ساختمانی هوشمند می باشد که در آن می‌توان وسایل و دستگاه‌ها را مهم به کار گیری سیستم صوتی هوشمند از تلفن همراه یا این که بقیه دستگاه‌های کنترل از رویکرد دور، رئیس کرد. هوشمندسازی خانه به میزان هزینه ای که می خواهید پرداخت نمایید بستگی دارد. شما نیازی به پرداخت هزینه هنگفت و قابل توجه برای داشتن خانه هوشمند ندارید و صرفا کلیدی سرمایه کم (حدوداً 2 الی3 میلیون تومان) می توانید از همین قابلیت بهره مند باشید.

فناوری IOT در خانه‌های هوشمند

برای هوشمندسازی خانه در آغاز بایستی اکوسیستم کلی خانه هوشمند و پروتکل کنترلی را گزینش کنید. پس از آنان می بایست مارک وسایل هوشمند را مشخص کرده و پس از آن دستگاه های اینترنت اشیاء را تنظیم نمایید. در غایت پس از کارگزاری به یاری نیروی کارشناس به سراغ تنظیمات سفارشی سازی بروید. در خانه هوشمند جهت کنترل سیستم روشنایی از کلیدهای لمسی هوشمند و یا این که رله های تابلویی به کارگیری می شود. گرمای نور سفید همین لامپ‌ها، میان K۲۲۰۰ تا ۶۵۰۰ کلوين متغير میباشد و از طيف ۱۶ میلیون رنگ برخوردار است. مطلقا برای‌ شما پیش آمده که به دنبال تجهیزات و نگه‌دارنده‌های اختصاصی يک چراغ بگرديد و سر آخر هم موفق نشويد پيدا کنيد. خوش‌بختانه، فیلیپس، برای لامپ هیو انواع تجهیزات جانبی را نیز می‌سازد. خرید کننده می‌تواند از در میان ده‌ها طرح متنوع آن‌چه را می‌پسندد، انتخاب کند. گزینه‌های قابل برنامه‌ریزی برای برقراری ارتباط هماهنگ فی مابین دستگاه‌های شما بی پایان است. این قابلیت‌ها همین قابلیت و امکان را به شما می‌دهد که چراغ‌های دکوراسیون داخلی خانه‌تان یا هر تجهیزات دیگری را طبق سبک زندگی‌تان تهیه کنید. قهوه درست می نمایدبه چه صورت می خواهید صبح فورا بعد از آن از بیدار شدن از خواب یک قهوه بخورید. تنها کاری که بایستی انجام بدهید این است که راهبرد هایی را بر روی دوشاخه هوشمند خویش تهیه و تنظیم کنید تا قهوه ساز خود را در روزگار بیداری پر‌نور کنید. رفع نگرانی شما به جهت به کارگیری از همین فناوری نو به جهت ما نیز اساسی است. اصلی نیز در این مسیر خوا هیم بود تا آسایش و امنیت را اصلی بالاترین به نقل از سایت کیفیت بدست آوریم. امروزه اجاره دهندگان خانواده به طور فزاینده ای انتظار عملکردهای هوشمند را به تیتر امکانات راحتی استاندارد دارند. به جهت برخی از ساکنان، تکنولوژی حتی ممکن هست تبدیل به یک برهان تصمیم گیری در این که آیا به یک آپارتمان تازه حرکت می کند، بنابراین در درحال حاضر تبدیل شدن به طور فزاینده ای کلیدی برای املاک و مستغلات به جهت شروع به اجرای همین توابع است. هزینه هوشمند سازی آپارتمان به تعدادی استدلال مانند قدمت ساختمان، جور تجهیزات منزل هوشمند، نیاز و سلیقه مشتری متراژ ساختمان و مارک تجهیزات متفاوت است. بهترین زمان هوشمند سازی آپارتمان وقتی هست که ساختمان در هم اکنون ایجاد است. تمامی وسایل خانه هوشمند آسانه از شیوه کانال های کد شده و بر پایه پروتکل های امنیتی internet اشیا رابطه بر قرار می کنند و کل مورد ها امنیتی برای وسایل و نرم افزارها رعایت شده است. همین به آن معنی است که رابطه اسباب و اثاث هوشمند آسانه مهم اپلیکیشن آسانه و همینطور سرورهای اینترنتی منزل هوشمند رمز گزاری شده اند تا شیوه نفوذ تحمیلی از فی مابین برود. در واقع، مدیران املاک از راحتی در اختیار گرفتن خانه خالی مبتنی بر برنامه، بهبود بهره وری انرژی و ارتقاء بها واحد بهره مند شوند.
عدم طراحی درست سیستم هوشمند سازی ساختمان چه پیامدهایی دارااست ؟ هوشمند سازی ساختمان روز به روز به یک نیاز حساس خیس برای ساکنین ساختمان تبدیل می شود. در این عصر یاد میگیرید از بی آلایش ترین بردهای الکترونیک تا پیشرفته ترین آن ها مانند بردهای قابل کنترل از طریق SMS، بلوتوث، WiFi و … را طراحی، ساخته و برنامه نویسی کنید و از آنها در پروژه های هوشمند سازی ساختمان به کار گیری کنید. امروزه قسمتی از هوشمند سازی به اسم DIY وجود دارا هستند که حساس اعتنا به نیازهای مختص یک پروژه می توان این تجهیزات را ساخته و در پروژه ها به کارگیری کنید. در این زمان شما اصلی ساخت بردهای هوشمند ساختمان و برنامه ریزی آن ها آشنا می شوید. ماژول های گسترش دستگاه هایی هستند که به کنترلر متصل شده و عملکرد آن را گسترش می دهند. حیاتی ترقی تکنولوژی در بخش ساختمان و در بخش صنعت، نیاز به به کار گیری از ابزارآلات هوشمند بیش از پیش احساس می‌شود. سرعت، قابلیت اطمینان، ذخیره انرژی و راحتی از معیارهای اساسی در صنعت ساخت‌و‌ساز محسوب می‌شود. از طرفی هم، کل اشخاص یک منزل می توانند سوییچ آیتم حیث را چه مهم اپلیکیشن و چه بدون آن کنترل کنند.
داشتن یک دزدگیر خوب و فن ای بر روی واحد امنیت و متانت ساکنین منزل هوشمند را مهیا می آورد. سنسورهای حرکتی در محل های ورودی کارگزاشتن می گردند و سنسورهای مگنت بر بر روی درب و پنجره. در شکل باز شدن درب و یا این که پنجره و حضور فرد باطن واحد، آلارم به صدا در آمده و هم زمان به موبایل هوشمند ساکنین پیغام ارسال می شود. به جهت مراجعین به درب ساختمان هم مورد هوشمندسازی آیفون چهره ای وجود دارد. سنسورهای حرکتی و مگنت که بر روی درب کلیدی واحد کارگزاری می گردند ودر رخ ورود غیر مجاز به منزل به آلارم امر می دهند که آژیر هشدار را به صدا در بیاورد و هم زمان به کاربر هم بر بر روی تلفن همراه پیغام اخطار ارسال می نمایند. جهت هوشمندسازی آیفون چهره‌ای کافیست یک دستگاه مبدل بر سر رویکرد آیفون چهره‌ای کارگزاری شده در خانه قرار گذارده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraAyırma Büyüsü